48 taškų Landesbergo šou palydėtas laimėjimu prieš „Barceloną“

Nuotr.:
  • „Estudiantes“ išvykoje 100:95 nukovė „Barceloną“

• Sylvenas Landesbergas pelnė 48 taškus ir surinko 52 naudingumo balus

• Amerikietis realizavo 7 iš 11 dvitaškių ir 8 iš 11 tritaškių

Kone pusę savo komandos taškų pelnęs Sylvenas Landesbergas, Madrido „Estudiantes“ (11-14) padėjo iškovoti puikią pergalę.

Amerikiečio vedamas Madrido klubas išvykoje 100:95 (28:18, 21:25, 26:25, 25:27) ant menčių patiesė „Barcelonos“ (17-8) ekipą.

Landesbergas per 36 minutes sukratė 48 taškus (7/11 dvitaškių, 8/11 tritaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, vos kartą suklydo ir išprovokavęs 9 pražangas surinko 52 naudingumo balus.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, „Estudiantes“ pranašumas tesiekė 3 taškus (93:90), tačiau Landesbergas smeigė aštuntąjį savo tritaškį ir padvigubino svečių pranašumą (96:90).

Petteris Koponenas atsakė tuo pačiu (93:96), tačiau Ispanijos sostinės klubo pergalę įtvirtino Omaro Cooko ir Landesbergo taiklūs baudų metimai (100:93).

„Barcelona“: Petteris Koponenas 19, Thomas Heurtelis ir Pierre‘as Oriola po 18.

„Estudiantes“: Sylvenas Landesbergas 48 (7/11 dvit., 8/11 trit., 10/11 baud. met., 52 naud. bal.), Dario Brizuela 9.