Leonavičiaus sezono rungtynėse „Lietkabelis“ nušlavė „Dzūkiją“

Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Lietkabelis“ namuose 95:64 sutriuškino „Dzūkiją“

• 19 taškų pelnęs ir 23 naudingumo balus surinkęs Gintaras Leonavičius sužaidė sezono rungtynes

• Alytiškiams tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui

Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė namuose rungtyniavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (19-11), kuris namuose 95:64 (22:20, 18:14, 20:11, 35:19) susitvarkė su Alytaus „Dzūkija“ (9-21).

Dar prieš mėnesį vykusioje šių komandų dvikovoje pergale 98:73 džiaugėsi „Dzūkija“.

Šeimininkai pergalingą spurtą surengė po ilgosios pertraukos. Žanis Peiners ketvirčio pradžioje surinko 5 taškus, Gintaras Leonavičius smeigė tritaškį su pražanga ir 16:5 spurtavę panevėžiečiai įgijo 17 taškų pranašumą (56:39).

19
23
80%
4/5
100%
3/3

„Dzūkija“ ketvirtajame kėlinyje dar buvo sumažinusi deficitą iki 13 taškų (47:60), tačiau šeimininkai į tai atsakė laimėta atkarpa 15:4 ir išsprendė mačo baigtį (75:51).

Gintaras Leonavičius buvo vienas pagrindinių „Lietkabelio“ vedlių ir pelnė 19 taškų (2/2 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

19 taškų ir 23 naudingumo balų – geriausi krepšininko rodikliai šiame sezone.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 19 (4/5 trit.), Donatas Tarolis 14, Lukas Aukštikalnis ir Žanis Peiners po 12, Darjušas Lavrinovičius 11, Simas Jasaitis 10.

„Dzūkija“: Nikoloas Stylianou 12, Gediminas Žalalis ir Paulius Petrilevičius po 11.