40 taškų per kėlinį pelnęs „Lietuvos rytas“ užfiksavo rekordą ir triumfavo Panevėžyje

2018-04-26 17:00
  • „Lietuvos rytas“ po puikaus trečiojo kėlinio 104:83 svečiuose sutriuškino „Lietkabelį“

• Trečiąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ laimėjo 40:18 ir užfiksavo šio sezono rezultatyvumo rekordą

• Iki šiol daugiausiai per kėlinį buvo pelnyti 36 taškai

• Vilniečiams pritrūko 9 taškų iki savo sezono rekordo (113)

Trečiajame kėlinyje puolime siautėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (28-6) iškovojo užtikrintą pergalę Panevėžyje. Vilniečiai svečiuose 104:83 (24:27, 12:18, 40:18, 28:20) nubloškė Panevėžio „Lietkabelį“ (20-14).

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ surinko net 40 taškų ir užfiksavo LKL sezono rekordą. Iki šiol daugiausiai taškų per ketvirtį buvo pelnyta 36 taškai. Vilniečiams pritrūko 9 taškų iki savo sezono rekordo (114).

Antrojo kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ buvo įgijęs 10 taškų pranašumą (45:35), tačiau trečiajame ketvirtyje panevėžiečiai neatlaikė „Lietuvos ryto“ pasiūlyto tempo.

Foto galerija

Per pirmas 20 žaidimo minučių pelnę 36 taškus, trečiajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ atletai surinko net 40 taškų, o „Lietkabelis“ – tik 18. Po šio ketvirčio vilniečiai 9 taškų deficitą pavertė 13 taškų persvara (76:63).

Per trečiąjį kėlinį Martynas Echodas įmetė 10 taškų, Rokas Giedraitis – 9 taškus, Mindaugas Girdžiūnas – 7.

Paskutinio kėlinio metu panevėžiečiai neatsigavo ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“. Vilniaus klubas reguliariajame sezone laimėjo tris iš keturių susitikimų su „Lietkabeliu“.

Ši dvikova Panevėžyje prasidėjo keliomis minutėmis vėliau, nei turėjo. Vos paskelbus rungtynių pradžią, jos buvo sustabdytos dėl į aikštę išmestų popierinių baltų juostų.

Popierinės juostos atskriejo iš „Lietuvos ryto“ sirgalių tribūnos, kurioje netrukus buvo iškeltas plakatas „Mačas mums prasideda 18.50“.

Tokia sirgalių žinutė – tai nepasitenkinimas dėl LKL sprendimo paankstinti rungtynes. Jas buvo numatyta pradėti 18.50 val., tačiau sutarus visoms pusėms, paankstinta į 18 val., kad spėtų pasibaigti iki Kauno „Žalgirio“ rungtynių Eurolygoje.

Į tai iš karto sureagavo aktyviai Vilniaus komandą palaikanti sirgalių grupė „B Tribūna“, neapsikentusi, jog lyga neva nuolaidžiauja „Žalgiriui“.

„Lietkabelis“: Lukas Aukšikalnis 12, Darjušas Lavrinovičius ir Žygimantas Skučas po 11, Žanis Peiners 10.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 19, Mindaugas Girdžiūnas 16 (8 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis 12,  Travisas Petersonas 11, Martynas Echodas ir Benas Madgenas po 10.