Lygu: dviženklį deficitą panaikinusios „Pieno žvaigždės“ atkakliame trileryje parbloškė „Neptūną“

• „Pieno žvaigždės“ namuose 92:87 palaužė „Neptūną“ ir išlygino serijos rezultatą

• Klaipėdiečiai dar trečiajame kėlinyje turėjo 11 taškų pranašumą

• Jahennsas Manigat per ketvirtąjį kėlinį surinko 14 taškų, o iš viso jų pelnė 22

• Pralaimėtojų gretose Brandonas Fieldsas įmetė 25 taškus

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) antrose ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 92:87 (17:21, 23:27, 28:20, 24:19) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir išlygino serijos rezultatą, kuris po šio mačo tapo 1-1.

Paskutinės dvi rungtynių minutės buvo tarsi iš fantastikos srities. Manigat pelnė taškus su pražanga ir padidino savo ekipos pranašumą iki 7 taškų (88:81), tačiau Vytautas Šulskis į tai atsakė tolimu metimu (88:84).

Jau kitoje atakoje dar vieną sudėtingą metimą ir vėl pataikė Manigat, tačiau Fieldsas smeigė dar vieną tritaškį ir iki rungtynių pabaigos likus minutei, svečiai atsilikinėjo 87:90.

15
21
83%
5/6
3

Po šio epizodo komandos sunkiai rinko taškus ir viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Iki mačo galo likus 3 sekundėms, Ausėjs tyčia prasižengė prieš Kačiną, tačiau šis prametė pirmąjį baudų metimą, o vėliau specialiai nepataikė ir antrojo, bet kamuolys atiteko pasvaliečiams.

Pergalę, galų gale, įtvirtino taiklios Martyno Varno baudos (92:87).

Pirmoji rungtynių pusė geriau klostėsi klaipėdiečiams, kurie antrojo kėlinio pabaigoje po Brandono Fieldso baudų metimų susikrovė dviženklį pranašumą (45:35).

Šeimininkai sugrįžimą į rungtynes pradėjo trečiojo ketvirčio viduryje. Arturs Ausėjs smeigė iš toli, krepšį dėjimu sudrebino Osvaldas Olisevičius, o „Pieno žvaigždės“ spurtavo 10:0 ir rezultatą išlygino (59:59).

Pasvaliečių lyderiu ir gelbėtoju tapo Jahennsas Manigat. Gynėjas pelnė 22 taškus (6/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/8 baudų metimų), perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus suklydo, užsidirbo 4 asmenines pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Vien per ketvirtąjį kėlinį Manigat surinko 14 taškų, nepramesdamas nė vieno metimo.

Tuo metu uostamiesčio ekipos gretose žibėjęs Brandonas Fieldsas atseikėjo 25 taškus ir mačą baigė su 23 naudingumo balais.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 22 (6/6 dvit.), Trevonas Hughesas 16 (3/5 dvit., 1/5 trit.), Viačeslavas Bobrovas 15, Tomas Lekūnas 12, Martynas Varnas 10.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 25 (6/7 dvit., 3/6 trit.), Renaldas Seibutis 18 (6/11 dvit., 2/7 trit.), Vytautas Šulskis 12.