Tritaškiais prapliupęs Martynas Gecevičius neišgelbėjo komandos sezono

2018-05-21 21:13
Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Martynas Gecevičius varė į neviltį varžovus savo tolimais šūviais, tačiau jo vedama Zeliona Guros „Stelmet“ krito Lenkijos pirmenybių pusfinalyje.

Triuškinamą persvarą po ilgosios pertraukos vėjais paleidusi lietuvio komanda penktajame mače svečiuose 83:85 (25:14, 20:21, 20:12, 18:38) turėjo pripažinti Vloclaveko „Anwil“ pranašumą ir serijoje iki trijų pergalių nusileido 2-3.

„Stelmet“ dar ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priekyje 52:70, tačiau galiausiai ketvirtį pralaimėjo net 18:38 ir liko už finalo borto.

GM: 13

Nuo suolo pakilęs Gecevičius žaidė 25 minutes, per kurias pataikė 5/8 tritaškių ir pelnė 15 taškų. Taip pat lietuvis dar atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei į savo sąskaitą įsirašė 17 naudingumo balų.

Vilnietis šį sezoną vidutiniškai aikštėje praleido po 23 minutes, rinko po 10,3 taško, atliko po 2,7 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 2 kamuolius.

„Anwil“ klubo finale lauks Ostrovo Vielkopolsko „Slam Stal“ komandos, pusfinalyje 3-1 pranokusios Torunės „Polski Cukier“, barjeras.