Sėkmingas Grigonio žaidimas neišgelbėjo – „Bayern“ pervažiavo ALBA

2018-06-07 22:01
Nuotr.: Sipapress – Scanpix
Nuotr. Sipapress – Scanpix

Netikėta pergale finalo seriją pradėjusi Berlyno ALBA suklupo namuose. Mariaus Grigonio atstovaujama ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 69:96 (9:26, 20:18, 23:26, 17:26) turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ krepšininkų pranašumą.

GM: 16

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus, o trečiasis mačas Miunchene vyks sekmadienį.

„Bayern“ atsitiesė po netikėto pralaimėjimo finale starte Berlyne, kuomet 30 taškų pelniusio Grigonio vedama ALBA laimėjo 103:95.

Šiandien Grigonis per 22 minutes spėjo pasižymėti pelnydamas 10 taškų (2/3 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po keturis kartus suklydo bei pažeidė taisykles.

„Bayern“ šeimininkus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame ketvirtyje, kurį laimėjo 17 taškų persvara (26:9).

ALBA šiame susitikime nepirmavo nė karto, o ketvirtojo kėlinio pradžioje Miuncheno ekipa buvo įgijusi rekordinę 30 taškų persvarą (82:52).

Šios poros nugalėtoja gaus ne tik Vokietijos čempionų titulą, bet ir bilietą į kito sezono Eurolygą.

ALBA: Bogdanas Radosavljevičius 14, Luke'as Sikma 13, Marius Grigonis 10.

„Bayern“: Jaredas Cunninghamas 17, Danilo Barthelis 15, Vladimiras Lučičius 14 (13 min., 4/4 dvit., 2/2 trit.).