Rezultatyvaus Bosto žaidimo nepakako – Strasbūro klubas pratęsimo metu krito lemiamame pusfinalio mače

2018-06-09 22:12
Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Dee Bostas savo komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą, tačiau jo vedama Strasbūro IG penktajame bei lemiamame pusfinalio serijos mače namuose 79:85 (16:19, 17:17, 19:22, 14:8, 13:19) nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ klubui, kuris seriją laimėjo 3-2.

Le Mano ekipa finale susikaus su „Monaco“ klubu, kuris kitame pusfinalyje 3-0 susitvarkė su Po Ortezo „Elan Bearnais“ komanda.

Bostas per 37 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/9 baudų metimų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

GM: 8

Už jį rezultatyviau žaidė tik buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Davidas Loganas, pelnęs 20 taškų bei įsmeigęs 5 tolimus metimus.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutei, Bostas pataikė vieną baudos metimą ir rezultatą išlygino, tačiau Justinas Cobbsas atsakė dviem taikliais metimais ir atstatė pranašumą svečiams (66:64). Strasbūro ekipą išgelbėjo Zackas Wrightas, kuris likus 13 sekundžių išlygino rezultatą ir perkėlė rungtynes į pratęsimą.

Pratęsimo metu buvęs žalgirietis persvėrė rezultatą savo ekipos naudai, tačiau tuomet Le Mano klubas smeigė du tritaškius paeiliui ir iki rungtynių pabaigos likus 37 sekundėms, „Sarthe Basket“ pirmavo 79:74. Po tokio smūgio nebeatsigavęs SIG turėjo pripažinti nesėkmę.

SIG: Davidas Loganas 20 (5/9 trit.), Dee Bostas 15 (7 rez. perd., 7 atk. kam.), Miro Bilanas 9.

„Sarthe Basket“: Chrisas Loftonas 25, Justinas Cobbsas 13, Youssoupha Fallas ir Romeo Travisas po 12.