Milano klubas sužaidė tragišką atkarpą, o Italijos lygos finale – lygybė

2018-06-11 23:52
Nuotr.: La Presse – Scanpix
Nuotr. La Presse – Scanpix

Italijos pirmenybių finale – vėl lygybė. Dviejų lietuvių atstovaujamas Milano „AX Armani Exchange“ klubas katastrofiškai sužaidė rungtynių pabaigą ir svečiuose suklupo ketvirtoje finalo serijos kovoje.

Daugiausia pataiko: Jordan Theodore

Simone Pianigiani auklėtiniai Trento „Dolomiti Energia“ klubui nusileido 74:77 (13:11, 21:18, 21:23, 19:25).

Milano komandai po pertraukos tiesiog fatališkai nesisekė. Dar antroje trečiojo kėlinio pusėje madų sostinės ekipa pirmavo 53:42, tačiau nuo tada iki 37-osios mačo minutės „Dolomiti Energia“ didelę atkarpą laimėjo net 31:4.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms, „AX Armani Exchange“ per kėlinį buvo pelniusi viso labo 2 taškus (57:73).

Tiesa, Milano ekipa ketvirtojo kėlinio pabaigoje dar atkuto, kai po Curtiso Jerrellso tritaškio skirtumas tarp komandų sumenko iki penkių (71:76). Visgi tai buvo viskas – svečiai daugiau nebepasiekė ir Trento miestą paliko nusivylę.

Šis susitikimas ne itin sėkmingai klostėsi tiek Mindaugui Kuzminskui, tiek ir Artūrui Gudaičiui. Pastarasis per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud. met.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Tuo metu jo komandos draugas Kuzminskas per 29 minutes pelnė 4 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Penktoji finalo serijos kova vyks Milane.

„Dolomiti Energia“: Shavonas Shieldsas 31, Dustinas Hogue'as 14, Dominique'as Suttonas 13.

„AX Armani Exchange“: Andrew Goudelockas 14, Vladimiras Micovas 13, Curtisas Jerrellsas 10, Andrea Cinciarini 9.