Jasikevičius prieš teisėjus: kiek pagrįsta „Žalgirio“ trenerio kritika?

Jonas Miklovas
Jonas Miklovas
„BasketNews.lt“
2018-06-12 09:16
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius nusprendė kritikuoti teisėjų darbą antrosiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijos rungtynėse ir tai atrodo kaip nepelnytas šaukštas deguto medaus statinėje. Bent jau tokia nuomonė susidaro peržiūrėjus rungtynių įrašą, atidžiai išnagrinėjus Jasikevičiaus išskirtus (ir ne tik) epizodus.

Po dvikovos Vilniuje vykusioje spaudos konferencijoje Jasikevičius pateikė penkis konkrečius blogo, anot jo, teisėjavimo pavyzdžius ir apskritai formavo nuomonę, kad mačo arbitrai buvo palankesni Vilniaus „Lietuvos rytui“.

„Kiekvienas 50/50 švilpukas buvo neaiškus“, – taip prasidėjo Jasikevičiaus tirada apie teisėjus.

Šį teiginį galima sutriuškinti pasižiūrėjus mačo „Siemens“ arenoje pabaigą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo keturi momentai, kur 50/50 švilpukai buvo „Žalgirio“ naudai.

38-ąją dvikovos minutę, kovojant dėl kamuolio po netaiklaus Kevino Pangoso metimo, Mindaugas Lukauskis, atrodo, kabinosi ant Brandono Davieso peties, Edgaras Ulanovas, atrodo, kabinosi ant Lukauskio rankos, po krepšiu buvo daug kontakto, tačiau teisėjai nieko nefiksavo ir leido tęsti rungtynes kamuolį atsikovojusiems „Lietuvos ryto“ žaidėjams.

Tuo nepatenkintas Daviesas piktai mostelėjo ranka link teisėjo. Eurolygoje toks epizodas 100 proc. būtų techninė pražanga amerikiečiui. Tuo metu čia arbitrai „Žalgirio“ centrui jokios nuobaudos neskyrė.

Tada po minutės pertraukėlės Ulanovas vos spėjo išsimesti kamuolį iš užribio per 5 sekundes. Jis spėjo tai padaryti tik per plauką ir teisėjai absoliučiai teisingai įvertino situaciją, nefiksuodami jokio pažeidimo.

Dar po kelių atakų Vasilije Micičius, atrodo, prasižengė prieš link krepšio besiveržiantį Chrisą Kramerį. Teisėjai pražangos nefiksavo ir paliko kamuolį „Lietuvos ryto“ komandai, parodydami, kad į užribį jis išlėkė nuo žalgiriečių.

Po akimirkos Lukauskis smeigė tritaškį ir Krameris į tai emocingai reagavo, galbūt kažką pasakydamas teisėjams. Šie „Lietuvos ryto“ gynėjui skyrė techninę pražangą.

Neskirta techninė pražanga Daviesui, epizodas Ulanovui išsimetant kamuolį, neskirta pražanga Micičiui ir Kramerio techninė pražanga yra keturios 50/50 situacijos, kurios buvo „Žalgirio“ naudai. Visa tai – lemiamu rungtynių metu.

Ar tai reiškia, kad teisėjavimas buvo tendencingas „Žalgirio“ naudai? Tikrai ne.

Jasikevičius buvo teisus sakydamas, kad pirmajame kėlinyje Mindaugas Girdžiūnas pripažino pražangą pakeldamas ranką, bet teisėjai nieko nefiksavo. Jis veikiausiai buvo teisus ir dėl abejotinos pražangos ketvirtajame kėlinyje Pangosui, kai Loukas Mavrokefalidis, atrodo, prieš tai sužingsniavo.

Tačiau kiekvienam tokiam epizodui galima rasti ginčytiną analogiją ir kitoje aikštės pusėje. Pavyzdžiui, antrajame kėlinyje Daviesas pelnė du taškus su Mavrokefalidžio pražanga, nors atrodė, kad prieš tai „Žalgirio“ amerikietis sužingsniavo, atkeldamas abi kojas.

Tokių epizodų buvo ir daugiau, todėl labai sunku suprasti, kuo „kiekvienas 50/50 švilpukas buvo neaiškus“.

Jasikevičius labai pyko ir dėl epizodo, po kurio gavo techninę pražangą. Esą, Martynas Echodas mynė galinę liniją, o teisėjai to nematė. Žiūrint pakartojimą, sunku palaikyti kažkurią vieną pusę. Atrodo, kad Echodas linijos nemynė, laikydamas pusę pakeltos kojos virš linijos, tačiau jos batu nemindamas. Visgi įrašas nėra pakankamai kokybiškas, kad būtų galima tuo įsitikinti.

Keisčiausia, kad Jasikevičius į šį epizodą reagavo taip, lyg tai būtų akivaizdžiausia pasaulyje klaida. Tiesa, „Žalgirio“ treneris po dvikovos prisipažino peržengęs ribas ir nusipelnęs techninės pražangos.

Apskritai, krito į akis tai, kad „Žalgiris“ antrajame finalo mače buvo pernelyg piktas ant teisėjų. Pirmajame kėlinyje visi „Žalgirio“ žaidėjai daugiau ar mažiau ginčijosi dėl pražangų. Jankūnas, Daviesas ir Aaronas White’as prasižengę iškart apeliuodavo į teisėjus. Ta pati tendencija kartojosi ir vėliau.

Tai – visai kitoks „Žalgiris“, nei buvo Eurolygoje. Ten rankų skėsčiojimų, akių vartymų ir ginčų su teisėjais buvo ženkliai ženkliai mažiau.

Kitoks „Žalgiris“ kol kas šioje serijoje yra ir dėl savo kovingumo stokos. „Lietuvos rytas“ dominuoja po krepšiais, kartodamas metimus puolime ir darydamas tai, kuo garsėjo pats „Žalgiris“ Eurolygoje.

Tylūs yra ir pagrindiniai „Žalgirio“ žaidėjai. Kevinas Pangosas kol kas per dvejas rungtynes yra įmetęs vos 3 metimus iš 11. Paulius Jankūnas per dvejas rungtynes atkovojo vos 2 kamuolius.

Todėl galbūt „Žalgirio“ lyderiams ir Šarūnui Jasikevičiui šioje serijoje reikėtų nustoti badyti pirštais į kitus ir susikaupti. „Žalgirio“ statusas Lietuvos krepšinio lygoje yra per didelis, kad tiek daug kaltės būtų bandoma suversti teisėjams. Juolab, kai ta kaltė dažnai yra stipriai persūdoma.

Rodyti komentarus

Komentarai

2018-06-13 11:29
Xzaltys (+0.54)
asgafPagarba Šarui, kuris nebijo pasakyti tiesos, taip kaip yra, nepagrąžintai. Būkim biedni, bet teisingi, Rytas atsidūrė finale tik lygos pagalba, nes lyga norėjo finalo Rytas - Žalgiris. Jeigu Rytas būtų pralaimėjęs pusfinalį, greičiausiai būtų sumenkęs biudžetas, rėmėjų gretos ir sirgalių sumažėję, tada būtų kirtę lygos populiarumui ir pajėgumui, kad to išvengti Milašius ir ko ėmėsi veiksmų ir turim tą finalą, apie kurį Milašius net neslėpdamas kalbėjo, kad nori finalo Rytas - Žalgiris. Bet tada klausimas, kaip tuomet turi jaustis kitos komandos, kurios galbūt pagal sudėtį nėra stipresnės, bet serijoj atrodo geriau ir turi taikytis su tokiais lygos veiksmais. Jeigu tu nesi Žalgiris ar Rytas, tavo šansai sportiniu principu patekti į finalą yra minimalūs, nors ir žaistum geriau. Suprantu, kad norisi tų kovų iš praeities, kad pritraukti daugiau žmonių į arenas, kad padidinti populiarumą ir t.t., bet čia nėra jokio sportinio principo, gėda lkl organizacijai.


bet pasakyk tu man viena,kaip teisejai trukde laisviem neptuno zaidejam imest tritaskius ? butu sumete butu laimeje,nesumete pralose,kam dar ieskot siknoj smegenu? tai gal lkl kalta kad nekrito apsvietimas buvo prastas arenoj?

Atsakyti
Įvertinkite:
+1
2018-06-12 23:26
Tadas
Cia teisejus reikia bausti o sara palikit ramybeje zmogus reikalauja teisybes o jus ji bandot nuleisti baikit viena karta zalgiris ir saras cia jum ne rytas reikia gerbt o ne svilpt nesamones

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
-2
2018-06-12 21:43
TMSP (0)
Gal 80% svilpuku ir buvo geri, bet tie keli like kaip Saras ir sake, lygiose rungtynese galejo padaryti itaka eigai. Ir cia butent ta Pangos bauda, po kurios dar ir sekė nesportine. Galbut tai ir buvo netycines klaidos, bet Jasikevicius reikalauja maksimalaus tikslumo is visu...

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 21:37
TMSP (0)
Kritinis momentas ir buvo neteisingai susvilpta Pangos prazanga. Tuo metu buvo Ryto +2, ir Mavro suklydo, bet tai teisejas susvilpe nebuta prazanga Pangos, tada rytui issimetant kamuoli, po tos “prazangos” dar Micic nesportine. Taigi reziume - jei teisejas butu buves teisingas, zalgiris turejo galimybe islyginti, arba persverti rezulta. O kas gavosi +4 ir Ryto kamuolys? Ir viskas vyko rungtyniu pab. Tai ponuli zurnaliste, net negali lyginti situaciju kur po nesusvilptos ale Micic baudos, kamuolys liko pas Ryta... pasver tokiu sprendimu itakas.... o ne rasinek vejus, apie 50vs50 apie issimetima is uzribio. Analogiska situacija ir su Girdziuno bauda, jos nesusvilpus Zalgiris prarado kamuoli, arba net teise i baudu metimus...

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
2018-06-12 20:31
Dede
Tai tokios nesamones ir yra ismust is veziu zaidejus

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 18:41
Kesha55 (+0.60)
toks vaizdelis, kad bandai perspjauti net geriausią LKL neutralų teisėją V.Čeponį...

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 18:15
Lauris90 (-0.02)
CHelMan iskilo klausimas. Kodel lkl leidzia ryto fanukiams skanduoti betka? jai per gatve eini ir keikies garsiai greit mentai prisistatys. kodel cia galima? kur vaiku buna labai daug kartais?


o kodel zalgirio fanams galima?

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 18:07
asgaf (0)
Pagarba Šarui, kuris nebijo pasakyti tiesos, taip kaip yra, nepagrąžintai. Būkim biedni, bet teisingi, Rytas atsidūrė finale tik lygos pagalba, nes lyga norėjo finalo Rytas - Žalgiris. Jeigu Rytas būtų pralaimėjęs pusfinalį, greičiausiai būtų sumenkęs biudžetas, rėmėjų gretos ir sirgalių sumažėję, tada būtų kirtę lygos populiarumui ir pajėgumui, kad to išvengti Milašius ir ko ėmėsi veiksmų ir turim tą finalą, apie kurį Milašius net neslėpdamas kalbėjo, kad nori finalo Rytas - Žalgiris. Bet tada klausimas, kaip tuomet turi jaustis kitos komandos, kurios galbūt pagal sudėtį nėra stipresnės, bet serijoj atrodo geriau ir turi taikytis su tokiais lygos veiksmais. Jeigu tu nesi Žalgiris ar Rytas, tavo šansai sportiniu principu patekti į finalą yra minimalūs, nors ir žaistum geriau. Suprantu, kad norisi tų kovų iš praeities, kad pritraukti daugiau žmonių į arenas, kad padidinti populiarumą ir t.t., bet čia nėra jokio sportinio principo, gėda lkl organizacijai.

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 17:56
CHel (0)
Man iskilo klausimas. Kodel lkl leidzia ryto fanukiams skanduoti betka? jai per gatve eini ir keikies garsiai greit mentai prisistatys. kodel cia galima? kur vaiku buna labai daug kartais?

Atsakyti
Įvertinkite:
-2
2018-06-12 16:28
Ir galetu lyga bei teisejai galu gale pries sita NARCIZA imtis grieztesniu veiksmu. Kas is tu juokingu baudu. Susimoka ir toliau tyciojasi is teiseju, siuntinedamas juos ant 3 raidziu tiek rungtyniu metu, tiek po ju. Paranoja jau Jasikui del tu teiseju. Eurolygoj mat visi zalgiriuka skriaude. Dabar ir LKL skriaudzia. Teisejai turetu galu gale parodyt stubura, uzuot sitaip su zviozda chrenava cackinesi. Isvarytu pora rungtyniu is eiles pirmame kelinuky is aikstes, gal ateitu i prota. Treneris talentingas, niekas neneigia. Bet ta jo tryda del teisejavimo, jau vemt vercia

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
2018-06-12 16:18
WOW !!! As apsales. Negaliu patiketi. Greiciausiai cia kazkokia klaida ir sita straipsni parase kitas zmogus pasirases Miklovu :)) Negaliu patiketi, kad NELIECIAMUJU atstovas spaudai, pripazista jog Sarui jau paranoja del teisejavimo. Aisku, butu varzovas Lietkabelis, turbut Miklovas su Urbonu iki apsitriedimo aiskintu koks teisus Saras ir koks niekselis yra Skucas. Anyway. Sitas straipsnis palieka bent truputeli vilties del zurnalistu objektyvumo

Atsakyti
Įvertinkite:
+2
2018-06-12 16:02
To xzaltys - blin
Tai as nesakau, kad cia buvo blogi svilpukai, man tik klausimas kaip gali tokius dalykus pavadinti 50/50. Ismetimo metu, teisejas rankos mostus daro, ir taip skaiciuoja sekundes, nu jei nuejo ranka iki galvo svilpia, nenuejo nesvilpia, su laikmaciu nestovi, bet ir 50/50 nepavadinciau. :)

Kaip bebutu, laimejo Rytas, viskas ok. Nebuvo man to jausmo, kad zalgiri apvoge ar pan. Tiesiog kartais noretusi, kad straipsniai butu ne tik kad rasomi siaip, bet ir siek tiek pagristai/logiskai. Normalu, kad kyla aistru, gali ir prie lygaus traktavimo prisikabinti jei nori, pvz dvi baudos Jomai ne tokia pati reiksme kaip dvi baudos Jankiui, kuris svarbesnis? Bet cia as nekuriu samokslo teoriju, nesakau, kad buvo kas specialiai, tik sakau, kad galima pilstyti visa diena is tuscio i kiaura.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
2018-06-12 15:37
Xzaltys (+0.54)
blinSiaip man idomu ka laikoma 50/50 :DKaip galima vadinti issimetima is uzribio, kai zaidejas speja ismesti kamuoli 50/50 situacija? :DCia tas pats kaip pasakyti, kad jei ismete kamuoli 1 sekundei likus ir pataike, tai teisejas uzskaites buvo metanciuju pusej 50/50 situacijoj. :DKaip technine Krameriui gali buti skaiciuojama kaip 50/50 situacija? :D50/50 yra tie atvejai kai yra abejotina situacija ir gali priimti vienai ar kitai pusei palanku sprendima. Pvz zmones susistumde ir gali traktuoti prazanga vienam ar kitam. 5 zmones susigrude, nesimato tiksliai nuo ko paliko kamuolys aikste. Cia yra 50/50 situacijos.Dabar ant vaziuojanciu:Saras nestume ant ryto vieno derinio, jo paklause ar kodel nesustabde zaidimo ar buvo kazkas naujo? Saras pasake, kad pries tai zaide su dviem deriniais, siandien su vienu. Tai cia yra kritika savo zaidejams, kad jie nesugebejo apsiginti (ta pati po jis ir sake, kad Kevinas ji mintinai zino, ten per video jo neberodo, nes visi zino) bet neapsigyne. Kai iskirpi viena dali is viso sakinio, tai labai lengva ispusti burbula.Del Miciciaus:Kas sako, kad Micicius ciupinejo Ryto atributika, tai isibegekit ir trenkites i siena jos rankom nepaliete. :) Tai yra normalus zmogaus refleksas, kai arteja susidurimas jis saugosi rankomis, stabdo jomis ir t.t. O jei ziuretumet pakartojima, Micicius ramiai atsireme, tada paleido ir nuejo, o va Ryto fanai pradejo patys ta sienike kratyt ir ardytis ten.Del fanu:Kazkaip manau galetu skirti LKL bauda rytui uz skanduotes, nes i arena vis delto eina seimos su vaikais ir t.t. Tai tokios skanduotes nekazka. Tegu skanduoja savo palaikancias skanduotes, bet nemanau, kad ir Ryto zaidejams ten kazkuo jos padeda ar motyvuoja.


50/50 issimetimas nes ar zinom tiksliai kiek laiko praejo ? 5 sekundes ? 4.9? 5.1? ten buvo galima tikrai susvilpt 5sekundes bet pasirinko nesvilpt taigi cia nuo teisejo labiau 50/50 grynai,toliau del technines jasikevicius visas rungtynes aikstelej stovejo kniso prota teisejam reke ant ju rode kazka ir gavo viena technine kai jau perpilde teiseju kantrybes taure,o krameris ? kad vienakart kazka pasake ar parode iskart gavo technine,kazkaip netolygus traktavimas sakyciau taigi vel 50/50 gal tonas kramerio nepatiko tai dave,daviesas kai sienavo per rankas krameriui matesi akivaizdziai bet jokios prazangos nebuvo tiesiog outas,pilna situaciju kuriose zalgiris islose,teisejavimas sakyciau buvo lygus,ir i viena ir i kita puse buvo klaidu,ir gana manau cia jau nukreipinet visa demesi nuo paciu rungtyniu,paziurekit i savo darza,jankunas pangos ir milaknis tragiskai zaide,kavaliauskas irgi,noreciau daugiau straipsniu apie varzybu analize ar kazko panasaus,o ne apie jasikeviciaus kalbas,nu juk aisku kad teisejai vel klius,jei eurolygos netikdavo tai lkl tuo labiau netiks.

Atsakyti
Įvertinkite:
+1
2018-06-12 15:09
blin
Siaip man idomu ka laikoma 50/50 :D

Kaip galima vadinti issimetima is uzribio, kai zaidejas speja ismesti kamuoli 50/50 situacija? :D

Cia tas pats kaip pasakyti, kad jei ismete kamuoli 1 sekundei likus ir pataike, tai teisejas uzskaites buvo metanciuju pusej 50/50 situacijoj. :D

Kaip technine Krameriui gali buti skaiciuojama kaip 50/50 situacija? :D

50/50 yra tie atvejai kai yra abejotina situacija ir gali priimti vienai ar kitai pusei palanku sprendima. Pvz zmones susistumde ir gali traktuoti prazanga vienam ar kitam. 5 zmones susigrude, nesimato tiksliai nuo ko paliko kamuolys aikste. Cia yra 50/50 situacijos.

Dabar ant vaziuojanciu:

Saras nestume ant ryto vieno derinio, jo paklause ar kodel nesustabde zaidimo ar buvo kazkas naujo? Saras pasake, kad pries tai zaide su dviem deriniais, siandien su vienu. Tai cia yra kritika savo zaidejams, kad jie nesugebejo apsiginti (ta pati po jis ir sake, kad Kevinas ji mintinai zino, ten per video jo neberodo, nes visi zino) bet neapsigyne. Kai iskirpi viena dali is viso sakinio, tai labai lengva ispusti burbula.

Del Miciciaus:

Kas sako, kad Micicius ciupinejo Ryto atributika, tai isibegekit ir trenkites i siena jos rankom nepaliete. :) Tai yra normalus zmogaus refleksas, kai arteja susidurimas jis saugosi rankomis, stabdo jomis ir t.t. O jei ziuretumet pakartojima, Micicius ramiai atsireme, tada paleido ir nuejo, o va Ryto fanai pradejo patys ta sienike kratyt ir ardytis ten.

Del fanu:

Kazkaip manau galetu skirti LKL bauda rytui uz skanduotes, nes i arena vis delto eina seimos su vaikais ir t.t. Tai tokios skanduotes nekazka. Tegu skanduoja savo palaikancias skanduotes, bet nemanau, kad ir Ryto zaidejams ten kazkuo jos padeda ar motyvuoja.

Atsakyti
Įvertinkite:
+1
2018-06-12 14:55
Geda Milasihiui
Cia visi sie Milashiaus cirkai, net nezinau su kuo besulygint, beliktu, kad bartomeu sedetu salia ivanovo per eurolygos ketverta, ar koks adam silver sedetu salia lebrono zmonos...

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 14:49
Xzaltys (+0.54)
Rokas26Tai ką Micičius turėjo rėžtis į tvorelę ir po to į juos? Būtu gavęs traumą ir dar, turbūt, sulaukias smūgių iš tavo ryžų draugelių, kad įsirežė. TU TIKRAS BEGALVIS, KAIP IR TAVO DRAUGELIAI.


Kur reztis tu paziurek pakartojima jis jau buvo pilnai sustojes dar pakankamai toli nuo tribunos,velnias zino ko jis ten ejo ir griebe uz tos tvoreles.

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
2018-06-12 14:13
Esu zalgirio fanad ir sara gerbiu bet nuo vidurio sezono jau labai dideliu verksniu pasidare...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
+2
2018-06-12 13:11
Rokas26 (0)
XzaltysNe neesu as is tu deja,bet as juos suprantu jei ten jis butu isbeges tik prie ju ir nieko neliestu nieko nebutu ir atsitike bet ime uz tos tvoreles kur veliavos viskas sukabinta buvo,ir pakrate,pats issauke tokia reakcija ryto fanu,kiekvienas veiksmas turi atoveiksmi, taip ir cia buvo visi mato tik ta fano stumtelejima miciciui bet paziurekit kaip viskas iki stumtelejimo klostesi,as aisku neginu to ryto fano kuris taip padare visiskai nepagarbu taip elgtis,bet manau tiek viena tiek kita puse kaltos ir nereiktu taip sureiksmint sio epizodo.


Tai ką Micičius turėjo rėžtis į tvorelę ir po to į juos? Būtu gavęs traumą ir dar, turbūt, sulaukias smūgių iš tavo ryžų draugelių, kad įsirežė. TU TIKRAS BEGALVIS, KAIP IR TAVO DRAUGELIAI.

Atsakyti
Įvertinkite:
+1
2018-06-12 13:00
Xzaltys (+0.54)
TelecasterXzaltysMan toks jausmas kad tu vienas iš tų urodų pirmoj eilėj. Nueik ir pažiūrėk dar kartą nuotraukose į tuos snukius, ir pasižiūrėk kaip atrodai tu ir tavo draugai degradai iš šono. Jeigu pasižiūrėjęs bent galvą pakreipsi susimastydamas, tai dar kartą paaiškinsiu, aikštelėj kontaktas yra viena, o šokt fanui prieš žaidėją, ypač tokiam suskui kurį mokykloj visi daužo ir dūchina. Žalgirio fanam net nešautų mintis į galvą šokt prieš priešininkų žaidėję, bet jeigu taip nutiktų, primeti kaip tu ir tie visi urodai staugtų per visą internetą? Micičius nk nesakė, nu nes ką gali degradam sakyt, pamatė iš arti tuos snukius ir užteko


Ne neesu as is tu deja,bet as juos suprantu jei ten jis butu isbeges tik prie ju ir nieko neliestu nieko nebutu ir atsitike bet ime uz tos tvoreles kur veliavos viskas sukabinta buvo,ir pakrate,pats issauke tokia reakcija ryto fanu,kiekvienas veiksmas turi atoveiksmi, taip ir cia buvo visi mato tik ta fano stumtelejima miciciui bet paziurekit kaip viskas iki stumtelejimo klostesi,as aisku neginu to ryto fano kuris taip padare visiskai nepagarbu taip elgtis,bet manau tiek viena tiek kita puse kaltos ir nereiktu taip sureiksmint sio epizodo.

Atsakyti
Įvertinkite:
2018-06-12 12:42
Xzaltys

Man toks jausmas kad tu vienas iš tų urodų pirmoj eilėj. Nueik ir pažiūrėk dar kartą nuotraukose į tuos snukius, ir pasižiūrėk kaip atrodai tu ir tavo draugai degradai iš šono. Jeigu pasižiūrėjęs bent galvą pakreipsi susimastydamas, tai dar kartą paaiškinsiu, aikštelėj kontaktas yra viena, o šokt fanui prieš žaidėją, ypač tokiam suskui kurį mokykloj visi daužo ir dūchina. Žalgirio fanam net nešautų mintis į galvą šokt prieš priešininkų žaidėję, bet jeigu taip nutiktų, primeti kaip tu ir tie visi urodai staugtų per visą internetą? Micičius nk nesakė, nu nes ką gali degradam sakyt, pamatė iš arti tuos snukius ir užteko

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
1 2  »

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 29

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas