Amerikos čempionate JAV jaunių rinktinė Panamą pažemino 92 taškų persvara

2018-06-12 10:53
Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Kanadoje šiuo metu vyksta Amerikos jaunių (iki 18 metų) čempionatas, o jame vienos rungtynės jau baigėsi neįtikėtinu rezultatu.

Turnyro favoritė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) jaunių rinktinė antrose rungtynėse susitiko su Panamos atstovais, o juos sutraiškė įspūdinga 92 taškų persvara – 118:26 (43:0, 27:8, 29:9, 19:9).

Panamos krepšininkai šiame susitikime taškus sugebėjo pelnyti tik 13-ąją rungtynių minutę, o pirmasis kėlinys baigėsi sausu rezultatu – 43:0. Panamiečių neguodė ir antrasis kėlinys, po kurio rezultatas švieslentėje taip pat buvo negailestingas (8:70).

Siautėjusioje JAV komandoje pernelyg statistiškai išsiskyrusių nebuvo. Rezultatyviausiai žaidė 17 taškų surinkęs Armando Bacotas.

Tuo metu Panamos atstovus gelbėti sėkmingiausiai bandė Ferminas Borbua, pelnęs 9 taškus.

Tiek JAV, tiek ir Panamos komandoms tai buvo jau antrosios rungtynės čempionate. Amerikiečiai prieš tai startavo užtikrinta pergale mače su Dominikos Respublika (105:73), o Panamos vaikinai 51:84 nusileido Puerto Riko komandai.