LKL verdiktas: maksimali bauda „Lietuvos rytui“ ir dar viena – Jasikevičiui

2018-06-12 14:55


Lietuvos krepšinio lyga, vadovaudamasi „Betsafe–LKL“ čempionato nuostatais, skyrė pinigines baudas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ klubams po birželio 11 d. vykusių čempionato antrųjų finalinių rungtynių.

Foto galerija

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje vienas iš žiūrovų panaudodamas fizinį kontaktą agresyviai pastūmė „Žalgirio“ krepšininką Vasilije Micičių.

Remdamasi LKL čempionato vykdymo nuostatų 64.10. punktu (Įžūlus žiūrovų elgesys, agresyvūs veiksmai, smurtas žaidėjų atžvilgiu ...>) LKL šių rungtynių organizatoriui – Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui – skyrė maksimalią 3000 eurų piniginę baudą.

„Lietuvos krepšinio lyga netoleruoja jokio įžūlaus elgesio ar smurto bet kurių asmenų atžvilgiu, – sakė Romualdas Brazauskas, LKL generalinis direktorius. – Žaidėjai yra pamatinė krepšinio vertybė, nuo kurių šis sportas prasideda. Fizinis neigiamą polinkį turintis kontaktas su krepšininkais negali būti toleruotinas. Klubui skirta maksimali piniginė bauda dėl neužtikrinto varžybų dalyvių saugumo siekiant atkreipti dėmesį, kad pasikartojus panašiems incidentams klubui gali būti skirta ir rungtynių be žiūrovų bauda.“

Drausminės nuobaudos sulaukė ir „Žalgirio“ klubas. Vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius spaudos konferencijoje pažeidė lygos nuostatų 46.1.2. punkto reikalavimus išsakydamas nepagrįstą kritiką kitų LKL dalyvių atžvilgiu.

Pagal LKL nuostatus, prieš išsakydamas kritiką kitiems LKL dalyviams „Žalgirio“ komandos vyr. treneris arba klubo atstovai turėtų imtis priemonių, kad pirmiausia situacija konstruktyviai būtų išspręsta lygos viduje, pateikti faktus ir argumentus. Deja, tai nebuvo padaryta.

Tai antra Jasikevičiui skirta drausminė nuobauda dėl to paties nuostatų punkto pažeidimo per savaitę, todėl šį kartą „Žalgirio“ klubui yra skirta 600 eurų bauda.

„Lyga visuomet buvo ir yra atvira išklausydama trenerius ar klubų atstovus, – pabrėžė Brazauskas. – Viso sezono metu nuolatos diskutuojame dėl teisėjų sprendimų, tai darome atvėsus emocijoms ir peržiūrėjus epizodų pakartojimus. „Žalgirio“ trenerio išsakytos mintys žemina pačią Lietuvos krepšinio lygą, kurią valdo visi 10 klubų, ir žeidžia tiek LKL, tiek LKL klubų reputaciją.“

Šiuos LKL varžybų direktoriaus sprendimus galima skųsti LKL drausmės komisijai per tris darbo dienas.

Rodyti komentarus

Komentarai

2018-06-12 20:39
Jasikevicius aiskiai pasake : dabar pus penkios varzybos.

Viskas. Dabar trys lengvos pergales ir aufviedersehen.

Atsakyti
Įvertinkite:
+2
2018-06-12 18:49
CHel (0)
Saras 5 min aiskino kas jam netiko nepagrysta kritika :D juokinga. Lauri su paneveziu gal nereikia verkt bet su kitomis komandomis tai oly ir lrytu nebubo lygios teises. Oly traukia nezveriskai. Teisejas per puse metro ir nemato kaip is alkunes i galva kaip is rankos per peti trenkia o poto sypsodamasis technine duoda :D. Normalu nelabai? Su rytu bauda davies likus 2-3 sek iki atakos pabaigos nors ten net kontakto nebuta. Poto nesportine kuria galima sieti su ta davies bauda nes po jos ivyko tai.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
+1
2018-06-12 18:25
Andrius
"už nepagrįstą kritiką ". Tai kad kritika buvo pagrįsta.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
+1
2018-06-12 18:05
Lauris90 (-0.02)
kokia dar teisybe tas bulviukas pastoviai del teiseju verkia

nesvarbu su kuo lostu ar su litkabeliu ar oly ar rytu...

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
2018-06-12 15:57
Anonimas
Geras mocas uz 3k iseina

Atsakyti
Įvertinkite:
-1
2018-06-12 15:15
buru (0)
nu serbas irgi geras, nuplest veliava sugalvojo :D dar siaip atsiprase rankos gestu fanu, bet vienas jau smegenu isijungt nebespejo :)

Atsakyti
Įvertinkite:
+2
2018-06-12 15:08
CHel (0)
Gaila tavęs brazauskai. Davei bauda jaskai uz 100% teisybę. Nu bet nieko tokio 600 euru bauda Jasikeviciui tai čia centai :D Tik va gaila kad lyga gauna tuos pinigus ir kisa ten kur nereikia juos. Bent jau sauguma užtikrintumėte . Dabar atrodo lyg kaimo lyga

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Atsakyti
Įvertinkite:
-2

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 7

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas