LaVaras Ballas: apie knygų rašytojams tinkamą Lietuvą ir Lonzo žaidimą su LeBronu

2018-06-13 09:48
Nuotr.:

Nenumaldomai artėjant NBA naujokų biržai, dideles viltis dedantis LaVaras Ballas su savo sūnumi LiAngelo lankosi įvairiose JAV radijo bei televizijos laidose ir toliau neslepia savo ambicijų visus tris sūnus matyti vienoje komandoje – Los Andželo „Lakers“.

„Taip, vis dar laikausi šios nuomonės. Po vieną jie geri, dviese mano berniukai puikūs, o visi trys – neįveikiami. Paskutinį kartą kartu žaidę jie taip ir liko neįveikti“, – pasakojo LaVaras.

Vakar tėvas ir sūnus svečiavosi tiek garsiojoje laidoje „Undisputed“, tiek ir žurnalisto Colino Cowherdo vedamoje laidoje. Abiem atvejais laidų vedėjams kilo šypsenos tuomet, kai Ballų šeimos galva dėstė savo ambicijas.

Pavyzdžiui, LaVaras ir toliau laikosi įsitikinimo, kad nepaisant liūdnų prognozių, LiAngelo vis tik bus pašauktas „Lakers“ komandos. 

„Man Magicas Johnsonas pasakė, kad Lonzo yra geresnis nei jis tikėjosi. Gelo yra obuolys nuo to paties medžio, todėl jo situacija ta pati – geresnis nei visi tikisi“, – sakė LaVaras.

Tradiciškai savimi pasitikėjimo jis neslėpė ir tuomet, kai laidoje „Undisputed“ buvo paklaustas apie vyriausiąjį savo sūnų, kuris jau rungtyniauja NBA – Lonzo. 

NBA pasaulyje jau įsisiūbavo diskusijos, kur kitą sezoną rungtyniaus LeBronas Jamesas, o LaVaro įsitikinimu, didžiausia NBA žvaigždė žaistų dar geriau, jei rungtyniautų vienoje komandoje būtent su Lonzo. Šiam teiginiui pagrįsti LaVaras turėjo savo argumentų.

„Jis padarys LeBroną geresniu žaidėju. Pažiūrėkite į Kyle’ą Kuzmą. Kas iš jo ko nors tikėjosi prieš atvykstant į Los Andželą? Dabar, po žaidimo su Lonzo, jis rimtai pretendavo į metų naujoko titulą. Brandonas Ingramas taip pat sužaidė geriausią sezoną. Prieš Lonzo atvykimą jis buvo niekas. UCLA universitete su mano sūnumi gerai žaidė T.J. Leafas ir Ike Anigbogu. Gal girdėjote ką nors apie juos dabar? Ne, nes jie žaidžia kitoje komandoje, ne su Lonzo“, – rėžė LaVaras.

Pastarasis taip pat buvo paklaustas ir apie patirtį Lietuvoje, jo sūnums rungtyniaujant Prienų–Birštono „Vytauto“ komandoje. Vyriausias Ballų šeimos atstovas kalbėjo daugiau apie gyvenimo šalyje ypatumus, o Lietuvą žurnalistams jis nupasakojo kaip ramią šalį.

„Lietuvoje buvome sėkmingi. Turiu omenyje, jei nori kažką daryti, kažkam koncentruotis, Lietuva yra pati geriausia vieta tam. Norite parašyti knygą? Keliaukite į Lietuvą! Ten nėra daug restoranų, mes maitinomės tik picerijoje ir „McDonalds“ restorane. Nereikia sukti galvos, kur eiti, nes ten nėra prekybos centrų, daug pasilinksminimo vietų, šalta. Taigi Lietuvoje tik miegojome, valgėme ir žaidėme krepšinį“, – sakė LaVaras.

Lankytose laidose gerokai mažiau kalbėjo savo šanso NBA laukiantis LiAngelo. Vis dėlto jis dar kartą spėjo patikinti galvojantis tik apie žaidimą NBA.

„Žinau, kad esu NBA žaidėjas. Treniruojuosi visą gyvenimą. Mano svajonė yra žaisti su Lonzo. Esu geresnis metikas nei Zo, taip pat geresnis puolime“, – sakė Gelo.

Rodyti komentarus

Komentarai


Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas