Lietuvos jaunių rinktinė kontroliniame mače palaužė turkus

2018-07-24 20:52
Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Lietuvos jaunių vaikinų krepšinio rinktinė šiandien Kaune sužaidė kontrolines rungtynes su Turkijos bendraamžiais. Gedimino Petrausko auklėtiniai iškovojo pergalę 68:65 (22:16, 15:14, 26:17, 5:18).

Lietuviams pavyko šiek tiek atitrūkti trečiajame kėlinyje (63:47), bet varžovai likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos išlygino rezultatą (65:65). Paskutinėmis rungtynių sekundėmis tiksliau rungtyniavo aikštelės šeimininkai, kurie ir iškovojo pergalę.

Šios komandos Kaune dar kartą susitiks trečiadienį, rungtynių pradžia 16 valandą.

Lietuva: Klaidas Metrikis ir Erikas Venskus po 14, Rokas Jokubaitis 10, Arnas Adomavičius 9.

Turkija: Mertas Akay 11, Eray Akuyz 10, Mustafa Kurtuldum ir Mertas Konuk po 9.