18-metėms nesėkmė nesutrukdė grupėje užimti pirmąją vietą

2018-08-08 19:18
Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate. Daliaus Ubarto auklėtinės 66:76 (13:23, 13:23, 25:17, 15:13) turėjo pripažinti Izraelio rinktinės pranašumą.

Lietuvės prastai pradėjo rungtynes ir jau po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų deficitą (26:46).

Lietuvėms pralaimėjimas didesniu nei 24 taškų skirtumu būtų reiškęs, jog jos grupėje užims tik trečią vietą ir toliau kausis dėl 9-16 vietų.

Pralaimėjimas daugiau nei 12 taškų skirtumu būtų nustūmęs lietuves į antrą turnyro lentelės vietą.

Vis dėlto merginos antroje susitikimo pusėje pradėjo mažinti deficitą (51:63), o likus dviem minutėms, komandas skyrė jau tik 6 taškai (66:72). Per likusį laiką varžovės padidino persvarą iki dešimties taškų ir iškovojo pergalę.

Lietuvės čempionate ketvirtfinalyje ketvirtadienį susitiks su Portugalijos rinktine.

Pirmose čempionato rungtynėse lietuvės 84:67 įveikė Bulgarijos ekipą, taip pat nugalėjo Graikijos rinktinę – 83:67 bei užtikrintai – 130:38 sutriuškino Albanijos ekipą. Antradienį aštuoniolikmetės nugalėjo ir Šveicarijos krepšininkes – 92:62.

Lietuva: Kristina Masionytė 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Gabija Šegždaitė 10 (9 atk. kam.), Patricija Sribikytė 9.

Izraelis: Lior Garzon 18 (8 atk. kam.), Daniel Karsh 15 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Romi Levi 14.

Kai paskutinej atakoj letuves neimete, zydukes pradejo ziauriai dziaugtis, kaip butu laimejusios auksa. Kas zinot, ar jei lietuves butu imetusios, tai isralelis butu uzemes 3cia vieta grupej ar kaip?