Ketvirtoji pergalė paeiliui: Sirvydžio vedamas „Rytas“ neturėjo problemų mūšyje su ukrainiečiais

2018-09-10 20:13
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Auškelis
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis
  • „Rytas“ namuose 104:63 sutriuškino Ukranijos komandą

• Deividas Sirvydis pataikė 7/8 tritaškių, iš viso pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas

• „Rytas“ atliko 27 rezultatyvius perdavimus ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 46-27

Vilniaus „Rytas“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės draugiškų rungtynių maratone. Šį kartą „Siemens“ arenoje rungtyniavę vilniečiai be vargo 104:63 (31:17, 29:13, 23:15, 21:18) įveikė iš Ukrainos atvykusią „Dnipro“ ekipą.

„Ryto“ krepšininkai rungtynes pradėjo užtikrintai, o jau per pusę kėlinio įgijo dviženklį pranašumą. Per pirmąsias 10 minučių aikštelėje šanso sulaukė Marekas Blaževičius, kuris pasirodęs aikštėje iš karto pelnė 4 taškus. Vilniečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 31:17.

Antrame kėlinyje vilniečiai ir toliau itin kibiai žaidė gynyboje, o problemų nesulaukė ir puolime. Jaunų talentų Blaževičius ir Deivido Sirvydžio vedamas „Rytas“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 60:30, o minėtieji žaidėjai į varžovų krepšį sumetė 20 taškų kartu sudėjus.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Trečiame ir ketvirtame kėlinuke „Rytas“ išlaikė užtikrintą bei solidų žaidimą abiejose aikštės pusėse ir nesunkiai iškovojo pergalę.

Šiame mače vilniečiai atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, pataikė 13 tritaškių iš 30 ir nesunkiai nugalėjo atkovotų kamuolių dvikovoje (46-27).

„Rytas“: Deividas Sirvydis 21 (7/8 trit., 5 atk. kam.), Dominique'as Suttonas 15 (6 atk. kam.), Arnas Butkevičius 12 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Martynas Echodas 11 (7 atk. kam.), Marekas Blaževičius 10 (9 atk. kam.).

„Dnipro“: Stanislavas Tymofejenka 16, Andrijus Kožemiakinas 11.