Pratęsimo metu naudingai žaidęs Mačiulis svariai prisidėjo prie AEK triumfo draugiškame turnyre

• „Maccabi“ ekipoje siautėjęs Jeremy Pargo surinko 28 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

Dramatišką pergalę Kipre vykusiame draugiškame turnyre iškovojo Atėnų AEK klubas. Jono Mačiulio atstovaujama ekipa per pratęsimą 99:95 palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus bei tokiu būdu turnyre iškovojo pirmąją vietą.

Mačiulis per 35 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo, perėmė kamuolį ir surinko 19 naudingumo balų. Pratęsimo metu puolėjas varžovams atseikėjo 2 tolimus metimus bei pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus.

AEK prieš ketvirtojo kėlinio pradžią dar turėjo 7 taškų pranašumą (68:61), tačiau Jeremy Pargo vedamas Izraelio klubas spurtavo 10:0 ir 33-iąją susitikimo minutę jau pirmavo 71:68. Per likusią rungtynių dalį mačas vyko itin lygiai ir viskas nusikėlė į pratęsimą, kurio metu sėkmingiau žaidę AEK iškovojo pergalę.

Graikijos ekipoje daugiausiai nemalonumų kėlė Malcolmas Griffinas, kuris pelnė 22 taškus (6/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius ir mačą baigė su 27 naudingumo balais.

„Maccabi“ ekipoje siautėjo Jeremy Pargo. Amerikietis per 37 minutes įmetė 28 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 8 kartus bei surinko 19 naudingumo balų.

Turnyre triumfavęs AEK visas tris pergales pasiekė prieš Eurolygos klubus. Pirmajame mače 82:81 buvo pranoktas Atėnų „Panathinaikos“, o antrajame – 71:64 įveiktas Maskvos srities „Chimki“ klubas.

AEK: Malcolmas Griffinas 22 (6/9 dvit., 2/4 trit., 27 naud. bal.), Dimitris Moraitis 19 (3/3 dvit., 3/6 trit.), Dušanas Sakota 16, Vince‘as Hunteris 15 (6/14 dvit.), Jonas Mačiulis 14 (3/7 trit., 6 rez. perd., 6 atk. kam.).

„Maccabi“: Jeremy Pargo 28 (5/9 trit., 7 rez. perd.,. 8 kld.), Deni Avdija 16, Angelo Caloiaro 13, Johnny O‘Bryant ir Alexas Tyusas po 11, Deandre Kane‘as 10.

Cercas
Kazkaip macabi prarades nugalėtoju mentalitetą, eurolygoje vėl bus apie vudurį, tikrai ne aukščiau.