Datome vedami italai sustiprino pozicijas turnyrinėje lentelėje

Nuotr.: FIBA
  • Italijos rinktinė išvykoje 69:63 pranoko Vengriją

• Luigi Datome pelnė 18 taškų ir surinko 22 naudingumo balus

• J grupėje italai nuo artimiausių persekiotojų įgijo dviejų pergalių pranašumą

J grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos rinktinė, Luigi Datome vedama Italija išvykoje 69:63 (20:14, 19:14, 13:23, 17:12) nugalėjo Vengrijos krepšininkus ir sustiprino antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Datome per 27 minutes pelnė 18 taškų (3/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Italams tai buvo šeštoji pergalė ir nuo artimiausių persekiotojų J grupėje įgijo dviejų pergalių pranašumą. Vengrijos sąskaitoje liko 4 laimėjimai.

Svečiai pergalingą pranašumą susikrovė ketvirtojo kėlinio viduryje. Datome pataikė iš toli, Paulas Biligha pelnė taškus su pražanga ir atkarpą 6:0 laimėję italai įgijo 9 taškų persvarą (64:55).

Vengrai dar bandė surengti lemiamą spurtą ir atsakė 6:0 laimėta atkarpa bei prasidėjus paskutinei mačo minutei nurėžė savo deficitą iki 3 taškų (61:64). Vis tik italai prie baudų metimų linijos neklydo ir turėtą persvarą išsaugojo.

Pralaimėtojų gretose tarsi vienas karys lauke buvo Davidas Vojvoda, pelnęs 25 taškus bei surinkęs 18 naudingumo balų.

Vengrijos rinktinė: Davidas Vojvoda 25 (5/11 dvit., 3/7 trit.), Szilardas Benke ir Gyorgijus Golomanas po 9.

Italijos rinktinė: Luigi Datome 18 (3/6 dvit., 2/3 trit.), Nicolo Melli ir Paulas Biligha (4/4 dvit.) po 11.