„76ers“ dvikovoje su Australijos klubu – Simmonso perdavimų šou ir Embiido dvigubas dublis

2018-09-29 08:59
  • „76ers“ pirmame jėgų patikrinime 104:84 įveikė Australijos klubas

• Benas Simmonsas atliko 14 rezultatyvių, surinko 8 taškus ir atkovojo 8 kamuolius

• Joelis Embiidas pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių

Įtikinama pergale draugiškų rungtynių maratone startavo Filadelfijos „76ers“ su Benu Simmonsu ir Joeliu Embiidu priešakyje. Bretto Browno treniruojamas klubas pirmajame kontroliniame mače 104:84 (32:21, 22:21, 25:22, 23:20) užtikrintai susitvarkė su Melburno „United“ krepšininkais iš Australijos.

Visais žaidimo aspektais išsiskyręs Simmonsas per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškiai), atliko 14 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė po 2 kamuolius, blokavo 1 metimą bei 4 kartus suklydo.

Tuo metu Embiidas žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 3 sykius prarado kamuolį.

Markelle'o Fultzo sąskaitoje – 14 taškų (6/11 dvitaškiai, 2/2 baudos), 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir 2 blokuoti metimai.

„United“ į priekį tempė Casperas Ware'as ir Alexas Pledgeris, abu surinkę po 19 taškų. Pledgeris taip pat dar atkovojo 13 kamuolių.

Naktį iš pirmadienio į antradienį „76ers“ susikaus su Orlando „Magic“.

„76ers“: Joelis Embiidas 20 (10 atk. kam.), Markelle'as Fultzas 14, J.J. Redickas 13 (2/7 trit.), Dario Šaričius 12.

„United“: Alexas Pledgeris (13 atk. kam.) ir Casperas Ware'as – po 19, Davidas Barlow ir Chrisas Gouldingas – po 13.