Embiido vedama „76ers“ kontrolinėse rungtynėse šventė antrąją pergalę

Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „76ers“ namie kontrolinėse rungtynėse 120:114 pranoko „Magic“

• Joelis Embiidas pelnė 21 tašką

• Tai buvo antroji Filadelfijos komandos pergalė draugiškose rungtynėse iš tiek pat galimų

Filadelfijos „76ers“ komandos centras Joelis Embiidas sužaidė solidų mačą, o jo atstovaujamas klubas kontrolinėse rungtynėse laimėjo antrą kartą iš eilės.

„76ers“ namų arenoje 120:114 (30:24, 30:25, 33:29, 27:36) pranoko Orlando „Magic“ komandą.

Embiidas šiame susitikime per 23 minutes pelnė 21 tašką (8/9 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius ir dukart atliko rezultatyvų perdavimą. Pirmajame kėlinyje Embiidas pelnė 11 taškų.

Floridos valstijos komandos gretose rezultatyviausias buvo 20 taškų (9/14 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud. met.) pelnęs Nikola Vučevičius. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 21, Furkanas Korkmazas 18, Markelle'as Fultzas ir J.J. Redickas po 12, Robertas Covingtonas ir Benas Simmonsas po 9.

„Magic“: Nikola Vučevičius 20, Terrence'as Rossas 13, D.J. Augustinas ir Mo Bamba po 12.