• Puolėjas rungtyniavo du kėlinius, o „Lakers“ po prastos antrosios mačo pusės pralaimėjo 111:113

• Jamesas pelnė 13 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus

• Jis pirmuosius taškus pelnė sužaidus pusę kėlinio, o iki tol išsiskyrė gražiais perdavimais

• „Nuggets“ komandoje Masonas Plumlee pataikė visus 11 dvitaškių

LeBronas Jamesas Los Andželo „Staples Center“ arenos publikai prisistatė gražiais epizodais, tačiau jo atstovaujama „Lakers“ ikisezoninėse rungtynėse 111:113 (33:26, 26:22, 25:30, 27:35) nusileido Denverio „Nuggets“.

Garsiais plojimais arenoje pasitiktas Jamesas pirmuosius taškus pelnė sužaidus 6 minutes ir 43 sekundes, kuomet prasiveržus po krepšiu pasižymėjo dvitaškiu.

NBA žvaigždė rungtyniavo tik du kėlinius, o po jų Los Andželo klubas pirmavo 59:48. Visgi antroje mačo dalyje Jamesas aikštėje nepasirodė, o be jo likusi ekipa patyrė nesėkmę.

Gimimo vieta: Akronas, JAV

LeBronas per 15 žaidimo minučių įmetė 13 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo metimą ir kartą suklydo.

Monstriškas LeBrono dėjimas:

Paskutiniame kėlinyje „Lakers“ komandoje žaidė tik atsarginiai krepšininkai.

„Nuggets“ komandoje puikiu taiklumu išsiskyrė 28-erių 211 cm ūgio Masonas Plumlee, kuris įmetė visus 11 dvitaškių bei pelnė 23 taškus.

„Lakers“: JaVale’as McGee 15 (8 atk. kam,. 5 bl.), Joshas Hartas 14, LeBronas Jamesas 13 (4/5 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudos), Rajonas Rondo 11 (7 rez. perd.), Ivica Zubacas 9 (4/5 dvit.),

„Nuggets“: Masonas Plumlee 23 (11/11 dvit.), Nikola Jokičius 20 (2/2 trit., 6 atk. kam.), Malikas Beasley 15, Donaldas Sloanas, Trey Lylesas ir Monte Morrisas po 12.