NKL naujojo sezono starte – antausis „Vyčiui“ nuo lygos debiutantų

2018-10-05 20:17
Nuotr.: D.Lukšta

Puolimo lyderiu buvęs Jalenas Riley vedė Palangos „Kuršius“ (1-0) į pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Pirmenybių debiutantai svečiuose 82:74 (24:23, 27:17, 12:10, 19:24) nugalėjo Šakių „Vytį“.

J. Riley šiose rungtynėse per 34 minutes pelnė 26 taškus (5/11 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 4/6 baudų metimų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Svečiai kur kas sėkmingiau sužaidė antrąjį kėlinį, kuomet jo pabaigoje Taurantas Tamošiūnas pelnė 2 taškus, J. Riley realizavo baudų metimus, o Tautvydas Paliukėnas pridėjo dvitaškį ir atkarpą 11:5 laimėję „Kuršiai“ prieš ilgąją pertrauką pirmavo 51:40.

26
24
67%
4/6
50%
4/8

Apsukų nemažinę palangiškiai trečiajame kėlinyje jau buvo pradėję varžovų triuškinimą ir 28-ąją minutę turėjo 16 taškų persvarą (63:47). „Vytis“ ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinęs deficitą iki 5 taškų (60:65), tačiau „Kuršiai“ į tai atsakė atkarpa 6:0 ir pergalės iš rankų nebepaleido (71:60).

Jau rytoj palangiškiai namuose susitiks su Kauno „Žalgiris-2“, o „Vytis“ vyks į Telšius, kur bandys reabilituotis prieš vietos krepšininkus.

„Vytis“: Paulius Semeška 13 (5/8 dvit., 7 rez. perd.), Šarūnas Vingelis (3/7 trit.), Quincy Smithas (3/5 dvit.), Paulius Beliavičius (2/7 trit.) po 10.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 26 (5/11 dvit., 4/8 trit., 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Taurantas Tamošiūnas 17 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Tomas Miškinis 12 (6/8 dvit., 8 atk. kam.).