„Jazz“ pasiruošimo finiše sutraiškė „Kings“

2018-10-12 07:56
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jutos „Jazz“ krepšininkai galingai baigė pasiruošimą naujajam NBA sezonui. Paskutinėse rungtynėse jie svečiuose 39 taškų persvara 132:93 (39:10, 32:25, 30:37, 31:21) sutraiškė Sakramento „Kings“.

Jutos krepšininkai jau pirmajame kėlinyje šeimininkus nubloškė 39:10. Rekordinę persvarą svečiai pasiekė ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, kai buvo įgiję 44 taškų pranašumą (128:84).

„Jazz“ pasirengimo etape laimėjo visas 5 rungtynes. Tuo metu „Kings“ kol kas turi 2 pergales per 5 mačus. Sakramento krepšininkai dar kausis su Portlando „Trail Blazers“.

Jutos gretose 6 krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o jie kartu pelnė 85 taškus.

„Kings“ komandoje antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Marvinas Bagley surinko 17 taškų (7/15 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Kings“: Marvinas Bagley 17 (8 atk. kam.), Willie Cauley-Steinas 16, Justinas Jacksonas ir Harry Gilesas po 12.

„Jazz“: Rudy Gobertas 18 (7/8 dvit., 4/5 baudos, 7 atk. kam.), Alecas Burksas 17, Graysonas Allenas 14, Donovanas Mitchellas 13, Jae Crowderis 12, Derrickas Favorsas 11 (12 atk. kam.).