Lemiamu metu baudų metimus realizavęs Kalnietis svariai prisidėjo prie savo ekipos pergalės

2018-10-13 21:26
Nuotr.: fotodiena.lt/J. Auškelis
Nuotr. fotodiena.lt/J. Auškelis
  • Vilerbano ASVEL išvykoje 92:89 įveikė Šalono „Elan“

• Kalnietis pelnė 11 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus

• Pralaimėtojų gretose 32 taškus surinko ir 5 iš 7 tritaškių realizavo Justinas Robinsonas

Dramatišką pergalę Prancūzijos čempionate iškovojo Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL, kuri išvykoje 92:89 (23:18, 25:19, 18:23, 26:29) palaužė Šalono „Elan“ ekipą.

Kalnietis per 30 minučių pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

37-ąją mačo minutę ASVEL dar turėjo 8 taškų pranašumą (85:77), tačiau šeimininkai per kiek mažiau nei minutę pelnė 5 taškus paeiliui ir nurėžė savo deficitą iki 3 taškų (82:85).

GM: 2

Iki mačo pabaigos likus 15 sekundžių, Justinas Robinsonas realizavo visus tris baudų metimus ir savo ekipą priartino per 2 taškus (87:89). Vis tik kitos atakos metu buvo prasižengta prieš Kalnietį, kuris šaltakraujiškai įmetė abi baudas ir taip įtvirtino komandos pergalę (91:87).

Nesulaikomai rungtyniavęs Robinsonas iš viso pelnė 32 taškus (6/11 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, du kartus suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose taip pat žaidžia ir Juanas Palaciosas. Buvęs Klaipėdos „Neptūno“ legionierius per 27 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.