Dvikovos pabaigoje spurtavęs „Lietkabelis“ laimėjo ketvirtąkart iš eilės

Nuotr.: fiba.com
  • „Lietkabelis“ namų rungtynėse 81:73 pranoko „Šiaulius“

• Panevėžiečiai paskutinę atkarpą laimėjo 11:3

• Jamaras Wilsonas atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tuo metu Kristupas Žemaitis išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus

Rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (4-1) apgynė savo tvirtovę LKL pirmenybėse. Gintaro Kadžiulio vadovaujamas klubas Aukštaitijos derbyje 81:73 (22:14, 26:26, 20:16, 13:17) palaužė „Šiaulių“ (0-5) pasipriešinimą ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šiauliečiams tai buvo penktasis pralaimėjimas per tiek pat rungtynių. Jie – vieninteliai kol kas lygoje nepatyrę pergalės skonio.

Ketvirtajam kėliniui įpusėjus, po Roko Stankevičiaus dvitaškio šiauliečiai vis dar kvėpavo panevėžiečiams į nugaras – 70:72, bet tuomet visiškai išsibalansavo puolime.

14
21
80%
4/5
8

Per kiek mažiau nei pirmąsias penkias ketvirčio minutes surinkę 14 taškų, vėliau Antanos Sireikos auklėtiniai sukrapštė tik tris taškus: baudą pataikė Arminas Urbutis ir du taškus pelnė naujokas Cedrickas Bowenas.

Tuo metu „Lietkabelis“ per tą atkarpą surinko 11 taškų ir pabėgo į priekį – 81:73.

Jamaras Willsonas panevėžiečių komandoje išdalijo 10 rezultatyvių, tuo metu Kristupas Žemaitis „Šiaulių“ ekipoje atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šiauliečių gretose debiutavęs Bowenas per 27 minutes pelnė 14 taškų (7/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė, gavo 2 blokus bei surinko 9 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.) ir Michaelas Morrisonas – po 14, Donatas Tarolis 13 (9 atk. kam.), Simas Jasaitis 12.

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 14, Evaldas Šaulys 13, Rokas Stankevičius 9.