„Maccabi“ Juodkalnijoje išgelbėjo pasakiškas kėlinys ir Wilbekino šou

Nuotr.: Sputnik – Scanpix
  • „Maccabi“ svečiuose 78:68 įveikė „Budučnost“

• Tel Avivo klubas ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 20:2

• Nesulaikomai žaidęs Scottie Wilbekinas įmetė 28 taškus, atiko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų

Tris kėlinius Podgoricoje vargusi Tel Avivo „Maccabi“ (1-2) galiausiai visus reikalus sutvarkė per paskutines 10 minučių. Scottie Wilbekino tempiamas Izraelio klubas trečiajame Eurolygos ture 78:68 (14:16, 20:25, 24:21, 20:6) palaužė charakterį pademonstravusią vietos „Budučnost“ (0-3) ir įsirašė pirmąją pergalę.

Didžiąją mačo dalį atsilikinėjusi Izraelio ekipa ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdama keturių taškų deficitą – 58:62, tačiau tada spurtavo 12:0 ir ketvirčio viduryje perėmė kontrolę į savo rankas – 70:62.

„Budučnost“ ekipa pirmuosius taškus tame kėlinyje pelnė sužaidus pusšeštos minutės, o jų autoriumi tapo dvitaškį realizavęs Alenas Omičius – 64:70. Dominuoti pradėjusi „Maccabi“ paskui pridėjo dar aštuonis taškus iš eilės ir nugalėtojas abejonių nebekėlė – 78:64.

28
30
55%
6/11
5

Likusius keturis iš šešių taškų ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pelnė per paskutines 50 sekundžių – 68:78.

Karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Wilbekinas per 35 minutes pelnė 28 taškus (4/5 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 2/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius suklydo bei įsirašė 30 naudingumo balų.

„Budučnost“: Edwinas Jacksonas 13, Alenas Omičius (7 atk. kam.) ir Nemanja Gordičius – po 12, Suadas Sehovičius ir Coty Clarke'as – po 9.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 28 (10/16 metimai), Michaelas Rollas 12 (4/11 metimai), Tarikas Blackas 10, Angelo Caloiaro ir DeAndre'as Kane'as 7 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).