2018-10-21 05:34
  • „Raptors“ svečiuose 117:113 įveikė „Wizards“

• Valančiūnas per 19 minučių pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius

• „Raptors“ treneris Nurse'as suteikė poilsio dieną Leonardui

Jonas Valančiūnas grįžo į startinį penketą, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (3-0) išvykoje 117:113 (24:22, 33:32, 33:28, 27:31) įveikė Vašingtono „Wizards“ (0-2).

Lietuvis buvo efektyvus ir per 19 minučių pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei prasižengė 4 kartus. Valančiūnui būnant aikštėje, Toronto klubas pelnė 5 taškais daugiau negu varžovai.

JV 14 taškų ir 5 atkovotus kamuolius surinko dar iki ilgosios pertraukos.

Foto galerija

„Raptors“ treneris Nickas Nurse'as suteikė poilsio dieną Kawhi Leonardui, o iš jo lyderio estafetę perėmė Kyle'as Lowry, pelnęs 28 taškus (6/12 divt., 4/9 trit., 4/4 baud.) ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų.

Vietoje Leonardo mačą starto penkete pradėjęs OG Anunoby pelnė 12 taškų, visus juos – iki ilgosios pertraukos.

„Wizards“ gretose sunkiai sustabdomas buvo Bradley Bealas, pataikęs 6 iš 11 tritaškių bei pelnęs 32 taškus. Jis tapo daugiausiai tritaškių įmetusiu krepšininku Vašingtono klubo istorijoje. Iki šiol geriausias rezultatas priklausė Gilbertui Arenui (868 pataikyti tritaškiai).

Rungtynėse neapsieita be aistrų. Sostinės klubo treneris Scottas Brooksas likus 7 minutėms buvo išvarytas iš aikštės dėl ginčų su mačo arbitrais.

Po Brookso išvarymo „Raptors“ įtikinamai pirmavo (102:89), tačiau šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir likus mažiau nei minutei atsilikinėjo vos per vieną metimą (111:113). Vis dėlto Toronto krepšininkai rungtynių pabaigoje sėkmingai realizavo baudų metimus ir iškovojo trečiąją pergalę.