2018-10-23 06:18
  • „Pacers“ svečiuose 91:101 nusileido „Timberwolves“ komandai

• Sabonis pelnė 8 taškus ir atkovojo 7 kamuolius

• Traumą patyrė Wigginsas

Domantas Sabonis sugrįžo ant parketo, tačiau sužaidė kol kas kukliausias rungtynes šį sezoną, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (2-2) patyrė antrą sezono nesėkmę.

Indianapolio klubas, treniruojamas Nate'o McMillano, svečiuose turėjo problemų kovoje su Minesotos „Timberwolves“ (2-2) ir klupo 91:101 (28:25, 21:25, 24:22, 18:29).

Sabonis ant parketo praleido 17 minučių, per kurias spėjo pelnyti 8 taškus (3/8 dvit., 2/3 baud. met.), atkovoti 7 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą bei po kartą blokuoti metimą, prasižengti ir suklysti.

Foto galerija

Praėjusias rungtynes Sabonis buvo praleidęs dėl kelio skausmų.

„Jaučiuosi gerai. Praleistos rungtynės padėjo man atsigauti ir kiek sumažino tinimą. Esu pasiruošęs“, – dar prieš susitikimą pasakojo Sabonis.

Viso labo 8 minutes šiame mače sužaisti spėjo vienas svarbiausių Minesotos komandos žaidėjų Andrew Wigginsas, kuris patyrė šlaunies traumą. Iki šiol trejose rungtynėse Wigginsas „Timberwolves“ komandai rinkdavo po 20,3 taško.

„Pacers“ komandai itin skausmingas buvo „Timberwolves“ ekipos spurtas ketvirtojo kėlinio pradžioje 12:0, po kurio „vilkai“ šoktelėjo į priekį (84:73).

Indianapolio komanda šįkart labiau strigo ir atakuodama krepšį. Kai per dvejas iš trejų pirmųjų rungtynių „Pacers“ metė 55 ar didesniu procentu, tai šįkart buvo atakuota 39,6 proc.

Sabonio atstovaujama ekipa kol kas lieka dar nelaimėjusi išvykoje.

„Timberwolves“: Jimmy Butleris 20, Karlas-Anthony Townsas 17 (14 atk. kam.), Tajus Gibsonas 13, Joshas Okogie 12, Derrickas Rose'as 11.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius ir Victoras Oladipo po 20, Mylesas Turneris 16, Thaddeusas Youngas 9.