Dulkio ir Giedraičio klubų dvikovoje – pastarojo rezultatyvus žaidimas ir ALBA pergalė

• ALBA pergalę lėmė 15:2 spurtas ketvirtajame kėlinyje

Dėka galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio, Europos taurės B grupės namų rungtynėse pergalę iškovojo Roko Giedraičio atstovaujamas Berlyno ALBA (3-1) klubas, kuris 82:68 (23:16, 17:19, 14:18, 28:15) pranoko Gdynės „Arka“ (0-4) ekipą, kurios garbę gina Deividas Dulkys.

Giedraitis nugalėtojams pelnė 12 taškų (3/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo meitimą ir surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu Dulkys per 15 minučių įmetė 3 taškus (1/1 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir mačą baigė su 2 naudingumo balais.

27
25
55%
6/11
8

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo 59:57, tačiau Martinas Hermannssonas pelnė 5 taškus iš eilės, o Peytonas Siva atseikėjo du tritaškius iš eilės ir 15:2 spurtavusi ALBA nusprendė mačo baigtį (74:59).

Minėtasis Siva taip pat pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą Europos taurėje. Vokietis pelnė 27 taškus (3/6 dvitaškių, 6/11 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

ALBA: Peytonas Siva 27 (3/6 dvit., 6/11 trit., 8 rez. perd.), Martinas Hermannssonas 16 (4/8 dvit.), Rokas Giedraitis 12 (3/6 dvit., 2/3 trit.).

„Arka“: Joshas Bosticas 18 (4/8 trit.), Marcelis Ponitka 13 (4/7 dvit.), Jakubas Garbaczas 10.