Be Hardeno likusi „Rockets“ pripažino Mitchello tempiamos „Jazz“ pergalę

• „Jazz“ spurtavo lemiamu metu ir 100:89 patiesė „Rockets“ Hjustone

• Nugalėtojams 38 taškus surinko Mitchellas

• Pralaimėjusiems 29 taškus įmetė Hardenas, kuris ketvirtajame kėlinyje paliko aikštę dėl neaiškios traumos

• Carmelo Anthony surinko 22 taškus ir pasiekė asmeninį geriausią sezono rezultatą

Chrisas Paulas dėl suspendavimo praleido rungtynes, Jamesas Hardenas dėl galimos traumos ketvirtajame kėlinyje paliko aikštę, o Hjustono „Rockets“ (1-3) savo aikštėje 89:100 (29:24, 15:28, 22:23, 23:25) nusileido Jutos „Jazz“ (2-2).

„Rockets“ tapo trečiąja ekipa NBA istorijoje, kuri pirmenybėse startavo dviem nesėkmėmis namuose po to, kai praėjusiais metais buvo užfiksavusi geriausią rezultatą lygoje. 2005-2006 m. sezone tai nutiko su Fynikso „Suns“, o 1998-1999 m. – su Čikagos „Bulls“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Rockets“ atsiliko 5 taškais, o tuomet Hardenas dėl neaiškios traumos išėjo į rūbinę ir negrįžo. Klubas taip pat nepaskelbė, kas nutiko ekipos lyderiui.

38
33
44%
4/9
63%
10/16

Po 29 taškus pelniusio Hardeno išėjimo „Jazz“ pelnė 10 taškų ir susikrovė 15 taškų pranašumą – 94:79.

„Rockets“ komandoje 22 taškus pelnęs Carmelo Anthony užfiksavo geriausią savo sezono rezultatą. Veteranas pataikė 6 dvitaškius iš 9, 3 tritaškius iš 8 ir 1 baudą iš 2.

Nugalėtojų komandoje spindėjo Donovanas Mitchellas, kuris per 39 žaidimo minutes įmetė 38 taškus (10/16 dvit., 4/9 trit., 6/8 baudos), sugriebė 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 29 (3/4 trit., 7 rez. perd.), Carmelo Anthony 22 (7 atk. kam.) Ericas Gordonas 11 (1/12 trit.), Clintas Capela 10 (12 atk. kam., 2 bl.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 38 (14/25 metimai, 7 rez. perd.), Rudy Gobertas 12 (13 atk. kam., 3 bl.), Joe Inglesas 11, Dante Exumas ir Jae Crowderis po 9.