Ketvirtame kėlinyje atkutusi „Barca“ išsigelbėjo Turkijoje

Nuotr. Facebook.com
  • „Barcelona“ svečiuose 79:71 nugalėjo „Daruššafaka“ komandą

• Pangosas pelnė 7 taškus, bet pataikė tik vieną metimą iš aštuonių

• „Barca“ atsigavo tik ketvirtame kėlinyje, jame praleidusi viso labo 7 taškus

Kiek buksuodama sezoną pradėjusi „Barcelona“ (2-2) Eurolygoje antrąją pergalę iškovojo Turkijoje. Katalonijos sostinės klubas Stambule 79:71 (23:18, 24:22, 11:24, 21:7) palaužė vietos „Daruššafaka“ (1-3).

17
22
2
83%
5/6

Nepaisant pergalės, tuščiais šoviniais šiame mače šaudė buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas. Jis ant parketo praleido 7 minutes ir iš žaidimo pataikė 1 metimą iš 8. Iš viso Pangosas pelnė 7 taškus (1/6 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai didžiąją rungtynių dalį strigo Turkijos klubo gynyboje, o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui katalonų deficitas buvo šeši taškai (58:64).

Vis dėlto „Daruššafaka“ pradėto darbo neužbaigė. 8 minučių atkarpą turkai pralaimėjo 5:18, o „Barca“ likus dviem minutėms jau pirmavo 76:69.

Tylą šeimininkai nutraukė iki rungtynių pabaigos likus tik kiek mažiau nei pusantros minutės, kai baudas sumetė Muhammedas Baygulas (71:77). Iki tol taškų svarbiausiomis akimirkomis lemiamame ketvirtyje „Daruššafaka“ nepelnė 2 minutes, o „Barca“ per šią atkarpą atsakė 8 iš eilės.

„Daruššafaka“ klubas šį vakarą gali guostis nebent gražiu Berko Demiro metimu iš aikštės centro.

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas 17 (9 atk. kam.), Stantonas Kiddas 10, Markelas Brownas ir Berkas Demiras po 8.

„Barcelona“: Chrisas Singletonas 18, Ante Tomičius 17, Thomasas Heurtelis 13, Kevinas Seraphinas 9.