Rezultatyviausiai pasirodęs Giedraitis vedė į priekį šaltą dušą patyrusią ALBA

2018-10-27 00:56
Nuotr. BNS

Berlyno ALBA (4-0) rungtynes pradėjo per pirmąjį kėlinį praleisdama 31 tašką, tačiau tai nepalaužė Roko Giedraičio atstovaujamo klubo.

Lietuvis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas bei ALBA Vokietijos pirmenybių namų susitikime 86:80 (18:31, 25:12, 20:17, 23:20) pranoko Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (2-3) žaidėjus.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Giedraitis rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.