Rice‘o nesulaikęs „Lietkabelis“ pralaimėjo trilerį Bamberge

2018-10-31 20:00
  • Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje 77:82 pralaimėjo Bambergo „Brose“

• Tyrese'as Rice'as per ketvirtąjį kėlinį pelnė 12 taškų, įskaitant ir persvarą lėmusį metimą

• Arnoldas Kulboka susitikimą buvo priverstas praleisti dėl patirtos traumos

Tyrese‘as Rice‘as ketvirtojo kėlinio metu surinko 12 taškų, o Panevėžio „Lietkabelis“ (1-3) patyrė apmaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygoje.

Gintaro Kadžiulio auklėtiniai išvykoje po itin atkaklios kovos 77:82 (18:18, 24:25, 20:14, 15:25) nusileido Bambergo „Brose“ (2-2) ekipai.

Visų rungtynių metu komandos kovėsi taškas į tašką, o ne išimtis buvo ir paskutinės susitikimo akimirkos. Iki mačo pabaigos likus mažiau nei minutei, Danielis Schmidtas realizavo baudų metimus ir padidino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (76:73).

Foto galerija

Po šio epizodo Saulius Kulvietis išprovokavo varžovo pražangą ties tritaškio linija ir pataikęs visus baudų metimus atstatė pusiausvyrą (76:76). Vis tik tuomet išmušė Rice‘o valanda. Iš pradžių amerikietis atliko reidą krepšio link ir pelnė du taškus, taip sugrąžindamas persvarą Vokietijos ekipai (78:76).

Po kelių akimirkų Rice‘as išprovokavo Jamaro Wilsono pražangą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą ir panevėžiečiams paliko 17 sekundžių (79:76).

Svečių viltis atgimė po to, kai Augustine‘as Rubitas mesdamas baudos metimą ir užmynė liniją. Tai pastebėję teisėjai anuliavo tašką ir „Lietkabelis“ gavo šansą išsigelbėti. Vis tik Kulviečio tritaškis iš aikštės kampo buvo labai netaiklus, o minėtasis Rubitas nebeklydo ir įtvirtino „Brose“ pergalę (82:77).

Rice‘as vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 12 taškų, o iš viso pelnė 23 (5/10 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo ir mačą baigė su 20 naudingumo balų.

„Brose“: Tyrese‘as Rice‘as 23 (5/10 dvit., 4/8 trit.), Augustine‘as Rubitas 19 (6/8 dvit.), Stevanas Jelovacas 13 (9/9 baud. met.), Elias Harrisas ir Danielis Schmidtas po 10.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 15 (3/11 dvit.), Saulius Kulvietis 14 (4/6 dvit., 1/5 trit.), Mindaugas Kupšas 13 (3/5 dvit., 7/8 baud. met.), Paulius Valinskas 12 (2/4 trit.).