Panevėžyje ietis surėmė „Lietkabelio“ akcininkai

2018-10-31 20:33
Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Jono Vainausko atvykimas į Panevėžio „Lietkabelį“ įnešė naujų aistrų – šįkart tarp klubą valdančių žmonių. Kaip praneša „krepsinis.lt“ žurnalistas Linas Jocius, spalio 9-ąją buvo įkurtas naujas juridinis asmuo VšĮ „Krepšinio klubo „Lietkabelis“ rėmėjas“, o jo vadovu nurodytas Martynas Purlys. Prie steigėjų priskirtas „Lietkabelio“ prezidentas Alvydas Bieliauskas ir AB „Lietkabelis“ generalinis vadovas Sigitas Gailiūnas.

Spėjama, jog toks ėjimas buvo atliktas siekiant atsikratyti smulkiaisiais klubo dalininkais – Roku Mickevičiumi, Mantu Ignatavičiumi ir Irmantu Aukštikalniu. Pastarasis neslėpė nepasitenkinimo pokyčiais Panevėžio komandoje, tarp jų – ir Vainausko paskyrimo sporto direktoriumi.

„Kas vyksta „Lietkabelyje“, reiktų klausti Bieliausko. Apie Jono Vainausko prisijungimą sužinojome tik iš žiniasklaidos. Nemanau, kad dabar yra 90-ieji metai, kai gali daryti ką nori ir kaip nori. Reiktų paties LKL prezidento klausti, kodėl būtent dabar vyksta pokyčiai klube ir kodėl norima klubą perkelti į naują VŠĮ. Nesuprantami dalykai, panašu į anarchiją. Tokiu atveju ir kiti klubai gali taip pat keistis ir atsinaujinti“, – „krepsinis.lt“ cituojamas Aukštikalnis.

„Lietkabelio“ prezidentas Bieliauskas netiesiogiai atkirto, jog minėtieji smulkieji dalininkai nėra linkę investuoti į komandą, todėl ir neturėtų dalyvauti jos valdyme.

„Pokyčiai reikalingi, kad būtų užtikrintas realus, stabilus klubo veiklos tęstinumas. Visi trys dalininkai (Aukštikalnis, Ignatavičius, Mickevičius) kategoriškai atsisakė bet kokia forma remti klubą.

Juokinga kalbėti, kai vienas nieko nedavęs, kitas – simbolines sumas. Kokias derybas galime vesti su tais žmonėmis, kurie ateina tik prie vaišių stalo? Jei jie yra sveiko proto žmonės, jie patys turėtų atiduoti savo klubo dalį“, – „krepsinis.lt“ dėstė Bieliauskas.

Bieliauskas taip pat netiesiogiai kirto ir pačiam Aukštikalniui: „Žiūrėjau, kaip pakelti Panevėžio krepšinį, savo draugus, verslo partnerius kviečiau prisidėti prie rėmimo. O kiti naudos ieškojo: vienas sūnų protegavo ir trukdė treneriams dirbti, kitam asmeniniai interesai rūpėjo.“

Klubo vadovas tiki, kad Vainausko prisijungimas bus tik naudingas „Lietkabeliui“: „Nenoriu kalbėti apie konkrečias rėmimo sumas atvykus JVainauskui, bet atsineš tiek, kiek reikės. Kiek reikės klubui, tiek bendromis jėgomis dirbsime.

Rodyti komentarus


Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.