Hamiltono tritaškių kruša pratęsimo metu atnešė „Juventus“ pergalę

Nuotr.: BNS
  • „Juventus“ namuose 86:77 per pratęsimą palaužė „Dzūkiją“

• Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Alexas Hamiltonas, pelnęs 23 taškus ir surinkęs 25 naudingumo balus

• Kendrickas Brownas, surinkęs 16 taškų, labiausiai pasižymėjo alytiškių gretose

Alexas Hamiltonas lemiamu metu įskraidino tris tritaškius paeiliui, o Utenos „Juventus“ (5-5) Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo dramatišką pergalę.

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 86:77 (12:24, 26:18, 17:14, 14:13, 17:8) per pratęsimą palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (4-6) bei pasiekė antrąją pergalę iš eilės.

Vos prasidėjus pratęsimui, Hamiltonas kibo į darbą. Amerikietis per pirmas tris atakas įsmeigė tris tolimus metimus, o „Juventus“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 9:2 ir nurūko į priekį 78:71. Tokį nokdauną gavusi „Dzūkija“ atsitiesti nebesugebėjo ir rimčiau nebepasipriešino.

13
30
11
3

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Hamiltonas smeigė tolimą dvitaškį, tačiau visai netrukus dviem taškais atsakė ir Egidijus Dimša, kuris rezultatą dar kartą išlygino (69:69). Paskutinė ataka priklausė dzūkams, tačiau Kendricko Browno reidas nebuvo sėkmingas ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai po Artūro Jomanto taškų pirmavo 65:60, tačiau 7:2 spurtavęs „Juventus“ po Vaido Čepukaičio dvitaškio rezultatą išlygino – 67:67.

Rezultatyviausiai „Juventus“ ekipoje žaidė Hamiltonas, per 24 minutes pelnęs 23 taškus (3/5 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 5 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinkęs 25 naudingumo balus.

Svečių gretose labiausiai pasižymėjo Brownas. Gynėjas pelnė 16 taškų (0/2 dvit., 4/8 trit., 4/5 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

„Juventus“: Alexas Hamiltonas 23 (5 atk. kam., 25 naud. bal.), Arvydas Šikšnius 16 (4 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 13 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Karolis Guščikas 11 (7 atk. kam.).

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 16 (5 rez. perd.), Artūras Jomantas 14 (8 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 8 (6 atk. kam.).