• Rokas Giedraitis išplėšė pratęsimą, kuriame ALBA 106:101 įveikė Bursos komandą

• Giedraitis paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę smeigė du tritaškius

• Lietuvis pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 4/6 trit.), sugriebė 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus

• Mūsiškis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo komandoje

6 taškus per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę pelnęs Rokas Giedraitis Berlyno ALBA (5-1) komandai išplėšė pratęsimą, kuriame Vokietijos klubas Europos taurės mače svečiuose 106:101 (24:17, 28:15, 16:32, 24:28, 14:9) palaužė Bursos „Tofaš“ (2-4).

Giedraitis per 30 minučių įmetė 21 tašką (4/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 29 naudingumo balus.

Lietuvis savo komandoje buvo rezultatyviausias, naudingiausias ir daugiausiai kamuolių sugriebęs krepšininkas.

21
29
67%
4/6
9

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei ALBA atsiliko 4 taškais (86:90), o tuomet dar ryškiau suspindėjo iki tol 14 taškų pelnęs Giedraitis.

Likus 52 sekundėms ALBA atrodo laisvą likusį lietuvį, kuris smeigė tolimą šūvį ir savo komandos deficitą nukirpo iki 1 taško (89:90).

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Kenny Kadji, su kuriuo trumpai žaidė ir pats Giedraitis, atsakė dvitaškiu, po kurio komandas skyrė 3 taškai. Kitoje atakoje Giedraitis po netaiklaus komandos draugo metimo atkovojo kamuolį puolime ir likus 21 sekundei pataikė iš toli bei išlygino rezultatą.

Per likusį ketvirtojo kėlinio laiką abi komandos turėjo progas pasižymėti, bet metimai skriejo pro šalį.

Pratęsime likus dviem minutėms rezultatas dar buvo lygus, bet tuomet Stefanas Peno įmetė dvitaškį, Johannesas Thiemannas pridėjo taiklias baudas, po Roko Giedraičio perdavimo dvitaškį įmetė Luke’as Sikma, o pats Giedraitis įmetė vieną baudą ir ALBA paskutinę minutę pabėgo 104:99.

Giedraičio dėjimas:

ALBA po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų pranašumą (52:32), tačiau antroje mačo dalyje jį iššvaistė.

„Tofaš“: Sammy Mejia 28 (10/20 metimai), Diante Garrettas 20 (11 rez. perd.), Kyle’as Weemsas 17 (7 at. kam.), Kenny Kadji 13.

ALBA: Rokas Giedraitis 21 (4/5 dvit., 4/6 trit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Clintas Chapmanas 15, Nielsas Giffey (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Johannesas Thiemannas (7 atk. kam.) po 14, Martinas Hermannssonas 11 (8 rez. perd.), Stefanas Peno 10 (7 rez. perd.).