• Los Andželo klubas paskutinę minutę atkovojo 3 kamuolius puolime iš eilės

• LeBronas pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

• Rose'as surinko 31 tašką ir pataikė 7 tritaškius iš 9

• „Timberwolves“ suklupo 4 kartą iš eilės ir 7 kartą išvykoje iš tiek pat galimų

Penktąją pergalę NBA pirmenybėse iškovojo LeBrono Jameso traukiama Los Andželo „Lakers“ (5-6), po sėkmingai sužaistos paskutinės minutės 114:110 (30:32, 35:35, 21:21, 28:22) įveikusi Minesotos „Timberwolves“ (4-8).

Los Andželo komandai tai buvo trečioji pergalė per pastarąsias 4 rungtynes, o „Timberwolves“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės. Svečiuose Minesotos ekipa pralaimėjo visus 7 kartus.

Nugalėtojams LeBronas pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius bei buvo arti savo 75-ojo trigubo dublio. Karalius vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 9 taškus.

24
29
10
2

Likus pusantros minutės iniciatyvos ėmėsi Derrickas Rose’as, kuris pelnė 5 taškus iš eilės ir savo komandos deficitą sumažino iki 1 taško (110:111).

„Lakers“ gretose po minutės pertraukėlės du tritaškius prametė LeBronas ir vieną Kyle’as Kuzma, tačiau Los Andželo krepšininkai atkovojo 3 kamuolius puolime (2 iš jų – Tysonas Chandleris), o rengiant ketvirtą ataką iš eilės buvo likusios tik 12 sekundžių, tad „Timberwolves“ privalėjo prasižengti.

Kuzma prametė antrąją baudą (112:110) ir svečiams suteikė galimybę išplėšti pergalę, bet Rose’o tritaškis tikslo nepasiekė. Galiausiai Joshas Hartas realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Lakers“ triumfą.

Visi „Timberwolves“ startinio penketo krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o jų pataikymo procentas buvo 66.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė 31 tašką pelnęs Rose’as (4/8 dvit., 7/9 trit., 2/2 baudos) ir 24 taškus pridėjęs Jimmy Butleris (4/10 dvit., 5/8 trit., 1/1 baudos). Kartu šis duetas pataikė 12 tritaškių iš 17, o likusi „Timberwolves“ ekipa – 8 iš 23.

Los Andželo ekipoje pirmąsias rungtynes sužaidė Tysonas Chandleris, kuris aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 2 taškus (1/4 dvit.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 24 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 2 bl.), Joshas Hartas (5/7 trit.) ir Kyle’as Kuzma (4/7 trit.) po 21, Brandonas Ingramas 20 (6 rez. perd.), JaVale’as McGee 16.

„Timberwolves“: Derrickas Rose’as 31 (7/9 trit.), Jimmy Butleris 24 (5/8 trit.), Andrew Wigginasas 19, Tajus Gibsonas 16 (11 atk. kam.), Karlas-Anthony Townsas 13 (9 atk. kam., 6 kl.).