Lukas Lekavičius lemiamu metu tempė „Pao“ į pergalę Graikijos grandų mūšyje

Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
  • „Panathinaikos“ Graikijos grandų mūšyje Eurolygoje 93:80 patiesė „Olympiakos“

• Lukas Lekavičius lemiamo kėlinio metu pelnė 10 taškų

• Iš viso lietuvis surinko 17 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit.)

Lukas Lekavičius lemiamo ketvirčio metu pelnė 10 taškų ir Atėnų „Panathinaikos“ (4-2) klubą Eurolygoje 93:80 (21:23, 20:25, 26:14, 26:18) atvedė į pergalę prieš amžinąjį varžovą Pirėjo „Olympiakos“ (3-3).

Lekavičius per 21 minutę įmetė 17 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit.), triskart suklydo, dukart prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Lietuvis tapo rezultatyviausiu savo ekipos krepšininku.

10
18
100%
4/4
6

Lekavičius žaidė visą lemiamą kėlinį ir būtent mūsiškis Atėnų klubą patraukė lemiamu momentu.

Įžaidėjo tritaškis likus puspenktos minutės „Panathinaikos“ pranašumą padidino iki 9 taškų (81:72), o dar po dviejų minučių lietuvi įmetė penkis taškus iš eilės ir prasidėjus priešpaskutinei minutei savo ekipos pranašumą padidino iki 12 taškų.

Per likusį laiką „Olympiakos“ neatsigavo ir pergalę šventė Lekavičiaus traukiama „Pao“.

„Panathinaikos“: Lukas Lekavičius 17 (4/6 dvit., 3/7 trit.), Nickas Calathes 14 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Thanasis Antetokounmpo 12 (5/5 dvit.), Jamesas Gistas ir Mattas Lojeski po 10, Deshaunas Thomasas 9.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 26 (9/10 dvit.), Janis Timma 17 (5/6 dvit.), Nikola Milutinovas 11 (5/6 dvit.), Axelis Toupane’as 9.