Kazakausko ir Veličkos indėlis į pergalę – 46 taškai ir 77 naudingumo balai

2018-11-11 18:19
Nuotr.: delfi.ee
Nuotr. delfi.ee

Latvijos ir Estijos čempionate dominuojantis Juliaus Kazakausko bei Arno Veličkos duetas nukalė penktąją Tartu „Ulikool“ (5-3) pergalę. Lietuviai surinko 46 taškus, o jų komanda svečiuose 93:74 (21:24, 23:21, 24:10, 25:19) sutriuškino Jėkabpilio „Jekabpils/SMScredit.lv“ (0-9) krepšininkus.

Kazakauskas rungtyniavo 33 minutes, pelnė 23 taškus (8/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 sykius prasižengė bei mačą baigė su 44 naudingumo balais savo sąskaitoje.

Velička per 34 minutes surinko 23 taškus (4/9 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, 3 kartus suklydo ir įsirašė 33 naudingumo balus.

„Jekabpils/SMScredit.lv“: Verners Kohs ir Jurijs Aleksejevs (8 atk. kam., 7 rez. perd.) – po 19, Rainers Hermanovskis 16.

„Ulikool“: Kregoras Hermetas 24, Arnas Velička (7/19 metimai, 9 atk. kam.) ir Julius Kazakauskas (14 atk. kam.) – po 23.