• „Lietkabelis“ išvykoje 59:65 nusileido AEK

• Priešininkų gretose nesulaikomai žaidė Hunteris, pelnęs 28 taškus

• Panevėžiečiai ketvirtajame kėlinyje dar pirmavo 54:48

• Mačiulis per 33 minutes taškų nepelnė

Čempionų lygos rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (2-4) po įtemptos kovos OAKA arenoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) nusileido Atėnų AEK (5-1) krepšininkams.

Puikiai visas rungtynes kovoję „Lietkabelio“ krepšininkai paskutinėmis minutėmis nesulaikė AEK vidurio puolėjo Vince‘o Hunterio ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą – 59:65.

Hunteris viso mačo metu buvo neįmenama mįslė panevėžiečių priekinei linijai ir iš viso pelnė 28 taškus (8/11 dvit., 12/16 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Rezultatas po dviejų kėlinių buvo lygus (31:31), tačiau „Lietkabelis“ sėkmingiau pradėjo trečiąjį ketvirtį ir įgijo 5 taškų pranašumą – 49:44.

Ketvirtajame kėlinyje Nenado Čanako auklėtiniai dar turėjo 6 taškų persvarą (54:48), tačiau įstrigo puolime, o Dominiko Mavros pamestas kamuolys savo aikštės pusėje ir po to sekusi nesportinė pražanga leido šeimininkams sumažinti skirtumą – 52:54.

AEK pratęsė spurtą iki 11:1 (59:55), o sėkmingas Hunterio žaidimas mačo pabaigoje neleido panevėžiečiams įveikti Čempionų lygos laimėtojų.

Graikijos klubo gretose žaidžiantis lietuvis Jonas Mačiulis per 33 minutes nepelnė nei taško (0/2 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

AEK: Vince'as Hunteris 28 (8/11 dvit., 12/16 baud., 9 atk. kam., 34 naud. bal.), Giannoulis Larentzakis 12, Dimitris Moraitis 7.

„Lietkabelis“: Dominikas Mavra 10, Mike'as Morrisonas 9, Simas Jasaitis ir Saulius Kulvietis po 8.