2018-11-17 07:34
  • „Raptors“ 116:123 klupo Bostone

• Valančiūno sąskaitoje – 11 taškų

• „Raptors“ nesulaikė Irvingo pelniusio 43 taškus ir surinkusio 11 rezultatyvių perdavimų

Jonui Valančiūnui tai nebuvo pats sėkmingiausias vakaras šį sezoną, o jo atstovaujamas Toronto „Raptors“ (12-4) klubas turėjo nemalonumų kovoje su vienais Rytų konferencijos titanų.

„Raptors“ nesugebėjo sulaikyti žvėriškai rungtyniavusio Kyrie Irvingo ir krito kovoje su Bostono „Celtics“ (9-6) per pratęsimą – 116:123 (27:30, 25:24, 30:24, 25:29).

JV šįkart kilo nuo atsarginių suolelio ir per 19 minučių pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, dukart suklydo bei blokavo vieną metimą.

43
44
75%
15/20
11

Tuo metu kitoje barikadų pusėje siautė tikras uraganas. Irvingas šiame mače pelnė 43 taškus (15/20 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud. met.), perėmė 3 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Irvingas per paskutines 8 ketvirtojo kėlinio minutes pelnė 11 taškų iš eilės ir iš viso 17, taip prisidėdamas prie to, kad „keltai“ ištrauktų pratęsimą.

43 pelnyti taškai yra geriausias Irvingo šio sezono pasirodymas. Neseniai rungtynėse su Fynikso „Suns“ gynėjas buvo pelnęs 39 taškus.

„Šiandien jis pataikė ir tokius metimus, kurie buvo tiesiog įspūdingi. Net galėjau prigauti save būnant tiesiog sirgaliumi. Kai jis pagavo ritmą, visa arena žinojo, kur link mes krypstame. Žinojo ir „Raptors“, jie tiesiog negalėjo mūsų sulaikyti“, – po rungtynių kalbėjo Gordonas Haywardas.

Tai buvo pirmasis kartas Irvingo karjeroje, kai jis per rungtynes pelnė bent 40 taškų ir atliko bent 10 rezultatyvių perdavimų. „Celtics“ gynėjas taip pat yra pirmasis toks žaidėjas šį sezoną visoje lygoje.

„Raptors“ vaikinams nepadėjo net ir solidus lyderio Kawhi Leonardo pasirodymas. Puolėjas pelnė 31 tašką (11/22 dvit., 0/3 trit., 9/11 baud. met.) bei atkovojo 15 kamuolių. Pastarasis rodiklis jam yra geriausias šį sezoną.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 43 (11 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 21, Gordonas Haywardas 15, Marcusas Morrisas ir Alas Horfordas po 11.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 31 (15 atk. kam.), Serge'as Ibaka 21, Pascalis Siakamas 16, Kyle'as Lowry 14, Danny Greenas ir Jonas Valančiūnas po 11.