Susižeidęs Sabonis gali praleisti mačą su „Spurs“

2018-11-22 22:13
Nuotr.: AP

Praėjusios nakties mače su Šarlotės „Hornets“ koją susižeidusiam Domantui Saboniui artimiausią susitikimą gali tekti stebėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Prieš artėjančią penktadienio akistatą su San Antonijaus „Spurs“ abejojama, kad 22-ejų puolėjas pasirodys ant parketo.

Sabonis antrojo kėlinio viduryje su „Hornets“ nikstelėjo čiurną ir patraukė tiesiai į rūbinę. Po ilgosios pertraukos lietuvis dar žaidė septynias minutes, o iš viso tame susitikime aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 15 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 6 kartus prasižengė.

„Pacers“ svečiuose pralaimėjo 109:127 ir patyrė nesėkmę po trijų pergalių paeiliui.

33
35
2
83%
5/6

Sabonis šį sezoną jau buvo iškritęs iš rikiuotės vienam mačui, kai negalėjo rungtyniauti dėl sumušto kelio.

Indianos klube žibantis aukštaūgis per mačą vidutiniškai fiksuoja 14,2 taško, 9,3 atkovoto kamuolio, 3,1 rezultatyvaus perdavimo ir 18,9 naudingumo balo rodiklius. Pagal pastarąjį jis – antras „Pacers“ ekipoje, nusileidžiantis tik po 19,1 naudingumo balo renkančiam Victorui Oladipo.

„Pacers“ ir „Spurs“ mūšis naktį iš penktadienio į šeštadienį vyks 3 val. Lietuvos laiku.