Baltijos čempionato starte „Vilkmergė“ pergalę išplėšė metimu pratęsimo pabaigoje

2018-11-24 15:38
Nuotr.: D.Lukšta

MultiGyn Baltijos čempionatas prasidėjo nervų karu Ukmergėje. Likus žaisti 15 sekundžių, Rasa Knyzaitė atsilošus pataikė dvitaškį ir išplėšė „Vilkmergės“ (1-0) ekipai pergalę pirmajame mače namų aikštėje 73:72 (21:21, 14:10, 13:15, 16:18, 9:8) prieš Rygos „Stradina Universitate“ (0-1) krepšininkes.

Po minutės pertraukėlės latvės savo atsakymui dar turėjo 11 sekundžių, bet jų išpuolis baigėsi Dinijos Pavelsonės klaida.

„Vilkmergė“ galėjo visus reikalus išspręsti dar per pagrindinį laiką, kada prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei R. Knyzaitė prasiveržimą užbaigė dviem taškais ir išvedė šeimininkes į priekį – 63:62.

Daugiausia pataiko: Kourtni Dinae Perry

Paskui Kourtni Perry išprovokavo pražangą, tačiau pataikė tik pirmąjį baudų metimą – 64:62. Po antrosios netaiklios „Vilkmergės“ legionierė nesuspėjo pagal D. Pavelsonę, kuri uraganinio išpuolio metu pataikė iš po krepšio ir išplėšė pratęsimą – 64:64.

Mačo heroje tapusi R. Knyzaitė per 36 minutes pelnė 13 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/4 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius. Po dvigubą dublį „Vilkmergės“ gretose surinko Gabrielė Šulskė (15 tšk., 10 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė (13 tšk., 10 atk. kam.) ir Kourtni Perry (10 tšk., 10 atk. kam.).

Po krepšiais dominavusios „Vilkmergės“ krepšininkės kovą dėl kamuolių laimėjo 54-34, o puolime susikūrė net 22 antrus šansus.

Rygos komandai visus taškus surinko startinio penketo krepšininkės.

„Vilkmergė“: Gabrielė Šulskė 15 (3/10 metimai, 10 atk. kam.), Rasa Knyzaitė ir Urtė Bukauskaitė (10 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 13, Kourtni Perry (3/10 metimai, 10 atk. kam.) ir Aurelija Putramentaitė – po 10.

RSU: Dinija Pavelsone 25 (10/21 metimai), Anna Buša ir Ilze Gotfida (4/16 metimai) – po 13, Arta Fridenberga 10 (4/12 metimai).