• „Rytas“ namuose 100:61 nugalėjo „Nevėžį“

• Vilniečius į priekį vedė Mindaugas Girdžiūnas, surinkęs 17 taškų

• Jam puikiai talkino Martynas Echodas savo sąskaitoje pažymėjęs dvigubą dublį – pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių

• Kėdainiškių gretose rezultatyviausias buvo Chauncey Collinsas, įmetęs 18 taškų

Tritaškiais varžovus baudusio Mindaugo Girdžiūno vedamas Vilniaus „Rytas“ (9-2) šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mače namuose neturėjo vargo ir rezultatu 100:61 (24:12, 29:16, 17:16, 30:17) nugalėjo turnyrinės lentelės dugne esančią Kėdainių „Nevėžio“ (2-10) ekipą.

Šeimininkai nuo pat pradžių ėmė spausti svečių krepšininkus ir spurtavo 11:2, o kėlinį „Rytas“ užbaigė laimėdamas rezultatu 24:12.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir vedami Girdžiūno, pataikiusio tris tolimus metimus iš eilės, kėlinį laimėjo 29:16. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo „Rytui“ pirmaujant net 25 taškų skirtumu (53:28).

14
26
10
67%
4/6

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o šeimininkai, liepę varžovams sekti paskui greitą namų komandos tempą, ir vėl didino pranašumą. Po trečiojo kėlinio ekipos link savo atsarginių žaidėjų suolelių patraukė vilniečiams pirmaujant 70:44.

Lemiamame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė – formalumus susitvarkęs „Rytas“ po 100-ąjį tašką žyminčio Martyno Echodo dėjimo šventė pergalę rezultatu 100:61.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Girdžiūnas. Krepšininkas per 21 minutę pelnė 17 taškų (1/3 dvit., 5/8 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį ir taip surinko 16 naudingumo balų.

Echodas taip pat svariai prisidėjo prie sostinės klubo pergalės ir surinko dvigubą dublį – pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 4/6 baud. met.) bei atkovojo 10 kamuolių. Jo sąskaitoje po šio pasirodymo puikavosi 26 naudingumo balai.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Chauncey Collinsas, įmetęs 18 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit., 1/3 baud. met.), atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 ir perėmęs 2 kamuolius.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 17, Dominique'as Suttonas 15 (5 atk. kam.), Martynas Echodas 14 (10 atk. kam.), Marekas Blaževičius 11, D.J. Seeley ir Rokas Stipčevičius po 10, Aistis Pilauskas 9 (6 rez. perd.), Deividas Sirvydis 2 (6 atk. kam.).

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 18, Martynas Varnas 14, Giedrius Maldūnas 10 (7 atk. kam.).