„76ers“ Brukline išgelbėjo pergalingas Butlerio metimas

2018-11-26 07:16
Nuotr.: AP – Scanpix
  • „76ers“ Brukline triumfavo 127:125

• Pergalingą metimą pataikė Jimmy Butleris, paskutinę sekundę smeigęs tritaškį

Jimmy Butleris ir toliau gerai jaučiasi persikėlęs rungtyniauti į Filadelfiją. Šįkart jis paskutinėmis susitikimo sekundėmis pataikė pergalingą tritaškį ir atvedė savo komandą į pergalę.

„76ers“ (14-8) svečiuose 127:125 (25:32, 29:36, 35:34, 38:23) paguldė Bruklino „Nets“ (8-13).

Pergalinga tapusią ataką „76ers“ pradėjo iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 10,2 sek. Kamuolį iškart priėmęs Butleris su juo nesiskyrė iki mačo pabaigos – jis pats individualiais judesiais nusprendė žaisti prieš Rondae Hollisą-Jeffersoną ir likus vos 0,4 sek., smeigė pergalingą tolimą šūvį (127:125).

34
40
4
83%
5/6

„Kalbant atvirai, ten galėjo atsidurti bet kuris iš mūsų. Jie labai pasitiki manimi, tačiau aš dar labiau pasitikiu visais jais“, – komandos draugams laurų negailėjo Butleris.

Butleris rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 34 taškus (6/14 dvit., 5/6 trit., 7/7 baud. met.) bei atkovojęs 12 kamuolių.

„Sunku, kai žaidi 45 minutes ir pralaimi tik per tokius metimus“, – po mačo kalbėjo D'Angelo Russellas.

„Nets“: D'Angelo Russellas 38, Spenceris Dinwiddie 31, Jarrettas Allenas 17 (10 atk. kam.), Rondae Hollisas-Jeffersonas 13.

„76ers“: Jimmy Butleris 34 (12 atk. kam.), Joelis Embiidas 32 (12 atk. kam.), Landry Shametas 16, J. J. Redickas 15, Benas Simmonsas 13 (9 rez. perd.), Wilsonas Chandleris 10.