47 George'o taškai ir pergalingas metimas lemiamoje atakoje padėjo „Thunder“ išsigelbėti

2018-12-06 07:36
Nuotr.: Reuters
  • „Thunder“ išvykoje 114:112 nugalėjo „Nets“

• Lemiamame kėlinyje herojumi tapo Paulas George'as, surinkęs 25 iš 47 taškų savo taškų

• Russellas Westbrookas užfiksavo 108-ąjį trigubą dublį ir NBA istorijoje pasivijo Jasoną Kiddą

• Gynėjas pelnė 21 tašką, atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 15 kamuolių

Paulas George'as ketvirtajame kėlinyje pelnė 25 taškus, o Oklahomos „Thunder“ (16-7) lemiamomis rungtynių minutėmis išsigelbėjo.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate išvykoje ekipa 114:112 (24:26, 22:36, 29:31, 39:19) nugalėjo didžiąją rungtynių dalį pirmavusią Bruklino „Nets“ (8-18) komandą.

Iš viso George'as surinko 47 taškus (9/14 dvit., 6/13 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 48 naudingumo balus.

47
48
46%
6/13
64%
9/14

Krepšininkas ketvirtojo ketvirčio metu buvo vienas iš pagrindinių 23 taškų deficito panaikino autorių, o iki karjeros rekordo puolėjui pritrūko vos vieno taško. Lygiai prieš trejus metus, 2015-ųjų gruodžio 6 dieną, atstovaudamas Indianos „Pacers“ klubą, George'as per rungtynes su Jutos „Jazz“ buvo sumetęs 48 taškus.

Likus 8,1 sekundėms „Thunder“ atsilikinėjo 111:112. Iš už šoninės linijos išsimestas kamuolys pasiekė Russellą Westbrooką, o šis perdavė George'ui. Puolėjas dar pašokdino link jo skrendantį varžovą ir laisvas smeigė tritaškį – rezultatas tapo 114:112 bei užtikrino Oklahomos ekipos pergalę.

Westbrookas rungtynėse surinko 108-ąjį karjeros trigubą dublį ir pagal šį rodiklį pasivijo trečioje vietoje NBA istorijoje esantį Jasoną Kiddą.

Gynėjas susitikimo metu pelnė 21 tašką (7/14 dvit., 2/9 trit., 1/2 baud. met.), atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 15 kamuolių, taip surinkdamas 32 naudingumo balus.

Po nesėkmėmis pažymėto sezono starto „Thunder“ atsitiesė bei atkarpoje tenkinasi 16 pergalių ir 4 pralaimėjimais.

„Nets“: Allenas Crabbe'as 22, Joe Harrisas 19 (7 atk. kam.), D'Angelo Russellas ir Spenceris Dinwiddie po 17, Jarrettas Allenas 15 (8 atk. kam.), DeMarre'as Carrollas 12 (5 atk. kam.), Rondae Jeffersonas 2 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Thunder“: Paulas George'as 47 (15 atk. kam.), Rusellas Westbrookas 21 (17 rez. perd., 15 atk. kam.), Stevenas Adamsas 15 (8 atk. kam.), Dennisas Schroderis 12.