Be Embiido likusią „76ers“ į pergalę ištempė Butleris

Nuotr.: Reuters – Scanpix
  • „76ers“ panaikino 15 taškų deficitą ir 117:111 įveikė „Pistons“

• Nugalėtojams 38 taškus pelnė Jmmy Butleris, iš jų 26 – antroje mačo dalyje

• Pirmą kartą šį sezoną nerungtyniavo Joelis Embiidas, kuriam leista pailsėti

Filadelfijos „76ers“ (18-9) leido pailsėti savo centrui Joeliui Embiidui, o be jo likusi komanda turėjo paprakaituoti mače su Detroito „Pistons“ (13-10). Filadelfijos klubas svečiuose panaikino 15 taškų deficitą ir šventė pergalę 117:111 (28:27, 28:41, 33:22, 28:21).

„Tai buvo mūsų geriausia sezono  pergalė tokiomis sąlygomis“, – po dvikovos sakė „76ers“ strategas Brettas Brownas.

Jo treniruojama ekipa trečiajame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą, tačiau susiėmė ir panaikino visą varžovų persvarą. 33 baudas per pirmus tris ketvirčius metusi „Pistons“ ketvirtajame prie baudų metimo linijos stojo vos keturis kartus.

38
38
57%
12/21
92%
11/12

Paskutiniame kėlinyje „Pistons“ pataikė 9 metimus iš 26.

„Gynyba tau visada laimės rungtynes, – sakė 38 taškus pelnęs Jimmy Butleris. – Ypatingai lemiamoje sezono stadijoje, kurioje mes norime žaisti.“

Embiidas praleido pirmas sezono rungtynes, tačiau ir be jo „76ers“ turėjo pakankamai ginklų – 4 žaidėjai pelnė bent 18 taškų, o Butleris vien antroje mačo dalyje pelnė 26.

Ketvirtajame kėlinyje „Pistons“ pirmavo 98:92, tačiau svečiai spurtavo 16:2 ir perėmė mačo kontrolę.

„Pistons“: Blake’as Griffinas 31 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Andre Drummondas 21 (10 atk. kam.), Reggie Jacksonas 13, Langstonas Galloway 12.

„76ers“: Jimmy Butleris 38, Benas Simmonsas (14 atk. kam., 6 rez. perd.), Mike’as Muscala ir J.J. Redickas po 18, Wilsonas Chandleris ir T.J. McConnellis po 10.