LeBronas buvo arti trigubo dublio, o „Lakers“ sugrįžo į pergalių kelią

Nuotr.: Reuters - Scanpix
  • „Lakers“ išvykoje 111:88 sutriuškino „Grizzlies“ krepšininkus

• Los Andželo klubas laimėjo penktąjį mačą per pastarąsias šešerias rungtynes

• LeBronas pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

Los Andželo „Lakers“ (16-10) NBA čempionate, po pralaimėtos dvikovos San Antonijuje prieš vietos „Spurs“, sugrįžo į pergalių kelią ir laimėjo penktąjį mačą per pastarąsias šešerias rungtynes.

LeBrono Jameso vedamas klubas svečiuose 111:88 (27:16, 36:24, 28:26, 20:22) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ (15-10) krepšininkus.

Karalius per 32 minutes pelnė 20 taškų (9/15 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, 9 kartus asistavo komandos draugams, 5 kartus suklydo bei su tiek pat taškų įmetusiu Kyle'u Kuzma buvo rezultatyviausi mačo žaidėjai.

20
27
6
50%
4/8

Svečiai iš Los Andželo savo pranašumą įrodinėjo nuo pat dvikovos pradžios, o po dviejų kėlinų jau buvo susikrovę triuškinamą pranašumą (63:40), kurį sėkmingai saugojo antroje mačo dalyje (111:88).

„Tu pamiršti apie tai (pralaimėjimą „Spurs“) ir judi toliau. Mes negalėjome kartoti to paties, kai su „Spurs“ sužaidėme tik tris gerus kėlinius. Šiandien mes buvome gerai pasiruošę rungtynėms“, – apie dvikovą kalbėjo LeBronas.

„Lakers“ įspūdingai laimėjo kovą po krepšiais – 57 atkovoti kamuoliai prieš varžovų 36, o daugiausiai kamuolių atkovojo Tysonas Chandleris – 14.

Los Andželo klubas pataikė 16 tolimų metimų, o tai yra geriausias jų pasiekimas šį sezoną. Prie to prisidėjo ir savo rezultatyviausią pasirodymą karjeroje surengęs ukrainietis Sviatoslavas Mykhailiukas.

Debiutinį sezoną NBA čempionate žaidžiantis europietis per 23 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Grizzlies“: Wayne'as Seldenas 17, Mike'as Conley 12, Marcas Gasolis ir Jarenas Jacksonas po 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (9 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Kyle'as Kuzma (9 atk. kam.) po 20, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as ir Joshas Hartas po 16, Sviatoslavas Mykhailiukas 11, JaVale'as McGee 10 (10 atk. kam.).