Prieš Bourousio traukiamą klubą Motiejūnas žaidė mažiausiai šį sezoną

2018-12-11 15:31

Donatas Motiejūnas aikštėje praleido mažiausiai laiko šį sezoną, o jo klubas pralaimėjo vieniems iš Kinijos krepšinio lygos lyderių. Lietuvio atstovaujamas klubas Šandongo „Golden Stars“ (10-8) išvykoje 82:116 (20:30, 20:28, 20:36, 22:22) nusileido Džedziango „Lions“ (15-2) ekipai.

Motiejūnas per 12 minučių spėjo pelnyti 6 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovoti 3 kamuolius, du kartus perimti kamuolį bei tiek pat sykių suklysti.

Varžovų gretose dvigubą dublį surinko veteranas Ioannis Bourousis. 35-erių vidurio puolėjas per 33 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už graiką nugalėtojų gretose rungtyniavo amerikietis Courtney Fortsonas, kuris per 36 minutes pelnė 29 taškus (8/14 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Golden Stars“ ekipoje vienintelis Andrew Goudelockas surinko dviženklį taškų skaičių. Gynėjas per 39 minutes pelnė 20 taškų (6/8 dvit., 2/10 trit., 2/2 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lions“: Courtney Fortsonas 29 (8 atk. kam., 14 rez. perd.), Ioannis Bourousis 22 (10 atk. kam.), Li Jinglongas ir Hu Jinqiu po 17.

„Golden Stars“: Andrew Goudelockas 20, Wu Nanas ir Jia Chengas po 9.