Neeilinis rezultatas: įpusėjus mačui „Crvena Zvezda“ pirmavo 43 taškų persvara

Nuotr. SIPA
  • „Crvena Zvezda“ namuose 103:67 nugalėjo „Germani Leonessa“ klubą

• Po dviejų kėlinių rezultatas buvo tiesiog triuškinantis – 65:22

• Šeimininkus į priekį vedė Joe Raglandas, surinkęs 16 taškų ir 10 naudingumo balų

Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-4) trečiadienio vakarą surengė neeilinį pasirodymą ir rezultatu 103:67 (31:14, 34:8, 17:21, 21:24) Europos taurės A grupės devintajame ture namuose nugalėjo Brešos „Germani Leonessa“ (3-6) klubą.

16
27
86%
6/7
10

Serbijos ekipa pirmuosius du kėlinius sužaidė tiesiog puikiai – abu juos laimėjo varžovus pranokdama daugiau nei dvigubai ir švieslentėje puikavosi rezultatas 65:22.

Antrojoje rungtynių pusėje svečiai atsigavo, laimėjo likusius kėlinius, tačiau pirmojoje pusėje praleisti taškai padarė įtaką ir komanda turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 103:67.

Susitikimui dirigavo teisėjas lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Į pergalę namų ekipą vedė Joe Raglandas, statistinėje grafoje užfiksavęs dvigubą dublį. Krepšininkas pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.) bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas 27 naudingumo balus.

Penktoji pergalė Serbijos sostinės ekipai beveik garantavo patekimą į kitą etapą. Tuo metu „Germani Leonessa“ klubui lemiamame ture reikės žaisti išlikimo rungtynes su Ulmo „Ratiopharm“ komandos krepšininkais.

„Crvena Zvezda“: Joe Raglandas 16 (10 rez. perd.), Branko Lažičius 14, Billy Baronas 13 (8 rez. perd.), Borisas Simaničius 12 (6 atk. kam.).

„Germani Leonessa“: Bryonas Allenas 17, Jaredas Cunninghamas 14, Tomaso Laquintana 11 (5 atk. kam.).