12 lemiamų „Celtics“ taškų surinkusiam Irvingui – MVP skanduotės Vašingtone

2018-12-13 07:15
Nuotr.: AFP – Scanpix

Kyrie Irvingas pelnė paskutinius 12 Bostono „Celtics“ (17-10) taškų ir savo klubą atvedė į triumfą svečiuose per pratęsimą 130:125 (24:28, 22:27, 38:22, 29:36, 17:12) prieš Vašingtono „Wizards“ (11-17).

Tiek ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tiek ir pratęsime vyko itin atkakli kova, o tašką rungtynėse padėjo Irvingas, per paskutines 40 sekundžių pratęsime įmetęs du tritaškius iš eilės ir išplėšęs pergalę savo ekipai. Vašingtone susirinkę sirgaliai tuo metu skandavo „MVP, MVP“.

Irvingas per 40 žaidimo minučių pelnė 38 taškus (8/17 dvit., 4/11 trit., 10/10 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

38
28
100%
10/10
7

Įžaidėjas šį sezoną pelno po 22,5 taško, atkovoja po 4,6 kamuolio, atlieka po 6,4 rezultatyvaus perdavimo ir perima po 1,6 kamuolio.

„Celtics“ pergalių serija buvo pratęsta iki septynių laimėjimų iš eilės. Tuo metu „Wizards“ suklupo trečiąją kartą paeiliui.

Atkakli mačo pabaiga:

Bostono klubas rungtyniavo be Alo Horfordo, Gordono Haywardo ir Jayleno Browno, kurie kartu vidutiniškai įmeta 35,5 taško.

„Wizards“ gretose siautė Johnas Wallas, kuris pelnė 34 taškus (13/21 dvit., 1/5 trit., 5/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Wizards“: Johnas Wallas 34 (13 rez. perd.), Jeffas Greenas (10 atk. kam.) ir Bradley Bealas (7 atk. kam.) po 22, Kelly Oubre 20.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 38 (12/28 metimai, 10/10 baudos, 7 rez. perd.), Marcusas Morrisas 27 (10/16 dvit., 9 atk. kam.), Marcusas Smartas 18, Jaysonas Tatumas 12 (12 atk. kam.).